Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme többet gyakorolnom a rajzolást? Illetve mi a véleményetek gondoltok pár rajzomról?

Figyelt kérdés

Régen sokat rajzoltam, leginkább gyerekként, aztán középiskolában egyre kevesebbet, részben, mert más elfoglaltságaim lettek, részben, mert soha nem vagyok elégedett azzal amit csinálok... Utoljára 1,5 éve kapott el egy nagyobb rajzolási hullám, akkor többek között ezen rajzok születtek:

[link]


Utoljára féléve rajzoltam, de most megint nagyon megjött hozzá a kedvem, vágyom valamilyen alkotó, önkifejező tevékenységre, ezért fordult meg a fejemben a digitális rajzolás is, de előbb újra szeretném elkezdeni papír alapon.


Szerintetek van potenciál bennem? Vagy inkább ne erőltessem?

Esetleg tippeket, módszereket tudnátok adni, amivel lehet fejlődni?



2018. ápr. 5. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állati , fainak .
2018. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Köszi.


Egyébként, hibák vannak bőven, pl. a házakon a kémény rossz helyre lett rajzolva, illetve a robot lábfejei is túl közel vannak egymáshoz, ezek amikor készítettem őket, nem tudom, miért nem estek le, de most nagyon szemet szúrnak.

2018. ápr. 5. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem volna érzéked az ilyen műszaki rajzokhoz,nagyon szépen aprólékosan kidolgozod. Nekem nem lett volna hozzá türelmem,pedig ezzel foglalkozom :D

Szeritnem állj neki,és gyakorolj sokat. Youtubon sok segítő videót találsz,attól függően hogy milyen kategóriában akarsz rajzolni. Én inkább portrékban vagyok otthon. Digitálisan mondjuk könnyebb,mert ott egyszerűbb javítani,színt keverni,felületet létrehozni stb.

2018. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ügyes vagy, bár teljesen kívülálló vagyok. Gyakorolni mindig érdemes, fejleszteni magad. Kell érzék hozzá de szerintem te nem vagy reménytelen eset, de még ha az is lennél akkor is azt mondanám hogy folytasd mert a lényeg hogy neked örömet okoz!!

Régen én is sokat rajzoltam. Jó dolog, jó hobbi. Megélni nem nagyon fogsz a művészetből de sok munkaterület van ahol elengedhetetlen a jó kézügyesség és a kreativitás. Olyan formában akár meg is élnél belőle ha szeretnéd.

2018. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 Köszönöm. Egyébként YT-n kerestem pár videót, leginkább mozdulatok és karakterek rajzolásához, de eddig nem próbáltam ki a látottakat. Élethű embert soha nem bírtam rajzolni, pláne portrékat, inkább csak figurákat, ebben irigyellek. :)


Esetleg kezdők számára tudsz javasolni digitális rajztáblákat, illetve hozzájuk való szoftvert?

2018. ápr. 5. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Faintos tulipántos!
2018. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4 Neked is köszönöm. Igazából, csak hobbiként, időtöltésként gondolok a rajzolásra, kezdek belefáradni az olyan időtöltésben melyben csak kész termékeket fogyasztok, és most úgy érzem érdemes lenne újra elkezdeni valamilyen alkotó, önkifejező tevékenységet.

Megélni, nem szeretnék belőle. (bár örülnék ha olyan tehetséges lennék...)

2018. ápr. 5. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél portrékkal is próbálkozni,az anatómia segíthet sokat. Vannak arról is videók,könyvek,képek,ami alapján könnyebben átlátod a formát :)
2018. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocsi hogy úgy írok hogy nem vagyok hozzáértő de ezek nagyon klasszak!! szerintem érdemes lenne folytatnod. sok sikert :)
2018. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!