Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ezeknek a videóknak mi értelme...

Ezeknek a videóknak mi értelme van?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. nov. 21. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Elvileg vannak emberek, akikre az ASMR videók nyugtató hatással vannak.

Különben én sem értem. Engem kifejezetten idegesít, és egyett sem bírtam vegig hallgatni.

Amúgy rosszúl vagyok, ha valaki evés közben beszél, csámcsog, cuppog, szürcsöl.

2019. nov. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es én ugyan ez vagyok!
2019. nov. 21. 02:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknél az ilyen videók (vagyis inkább a hangok maguk) képesek kiváltani egy nyugtató hatást vagy egy kellemes borzongást, mint amikor egy jó zene hatására végigfut rajtad egy bizsergető érzés.
2019. nov. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 streamsilent válasza:
100%

Szia! Próbáld ki a suttogós videókat! A többi nekem sem jött nagyon be, de a suttogástól teljesen el lehet lazulni, legalábbis én ezt tapasztaltam. Bizsergést persze nem érzek.

A másik, hogy néha jó érzés nézni pl. olyan videót, amiben egy szőnyeget megtisztítanak. Nem tudom, hogy miért, de szeretem, és ott maradok a videó előtt.


Próbáld ki ezt a videót, ha van kedved:

[link]


Az a jó érzés, hogy hagyod, hogy valaki más irányítson egy bizonyos szituációban, és akkor el tudsz lazulni. Mert a való életben mindig uralnunk kell minden helyzetet, és így felborul az egyensúly. :)

2020. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
59%
engem konkretan idegbetegge tesz
2020. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Semmi annak is nyugtató hatása lehet, amikor reggelente elmegyek a wc-re és közben újságot olvasok. Bármire rá lehet fogni, persze nem akarok ötleteket adni senkinek. Engem kifejezetten irritál, hogy általában csinos kis lánykák elkezdenek suttogni a kamerába és erre kapnak 10 ezer like-ot, a kommentekben meg istenítik őket! Mire fel? Azért mert csinosak, vagy legközelebb mi lesz az ürülékről fognak videókat feltenni, azt is szájba kellene csapni, aki lájkolja az ilyen videókat!
2020. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert anyira jó 😁😉😁

🌼💮🌼💮🌼💮🌼

2020. jún. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem gusztustalan
2020. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!