Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az ilyen és ehhez hasonló...

Az ilyen és ehhez hasonló videóknak mi értelme van? Ki néz végig egy ilyet, és miért?

Figyelt kérdés

[link]


Nem szoktam magyar youtubereket nézni, most a felkapott videók között láttam ezt, és kíváncsiságból belenéztem. Komolyan ezt nevezik tartalomnak 2019-ben, erre van igény? Vagy csak én vagyok túl idős hozzá?


2019. szept. 22. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Régen külön volt a tartalom, és azt megszakította a reklám. Mostanra viszont már kialakultak olyan szokások és felületek, ahol maga a kontent a reklám és rekám a kontent. Instagram ebben az éljáró, ott első ránézésre meg sem lehet mindig különbztetni, hogy egy poszt reklám célú vagy spontán feltöltés, mert belesimul az adott tartalomgyártó kínálatába mindkettő.


A linkelt videó egy remek példa arra, hogyan lehet egyszerre reklámozni, jóllakni, feltolni egy 20 perces videót a semmiről, és kapni rá 150 ezer+ nézettséget szinte nulla befektetéssel. És ez még csak nem is clickbait.

2019. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%

Az, hogy pénzt kap a reklámokért és a szponzorációkért amúgy semmi.

Nekem sosem volt szimpatikus ez a nő, azt pedig elég betegesnek tartom, hogy olyan kérdésekre válaszolgat, hogy "mikor vesztetted el a szüzességed?" Nagyon szánalmas!

2019. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Azaz értelme, hogy a rajongóit kicsit közelebb engedi magához. Többségében fiatalok, kiskamaszok nézik, számukra ezek még "kínos", vicces kérdések, nyilván érdekelni fogja őket.


Hogy semmi tartalom? Lehet, de igazából nem is neked szól ez a videó, hanem annak, aki már egy jó ideje követi Marist.


A videóban amúgy elmondja, hogy őt nem tamogatja a KFC-t. Én hiszek neki. Ha meg még is támogatja áldásom rá, én nyertem vele annyit, hogy láthattam, mit kínálnak a KFC-ben délelőtt és pár plusz információm is lett Marisról.


Maris nem alkot világrengető videókat, de még sem érzem úgy, hogy emiatt bántani kéne őt. Helyes, aranyos csajszi, nem káromkodik, nem osztja az észt, nem húzza le a rajongóit, a komolyabb hangvételű videókban is jól és jókat beszél.


Ő egyszerűen csak a maga módján szórakoztatja a maga kis közönségét, igazából a légynek sem árt vele, csendben el van a Youtube-on.


Viszont nézz körül jobban a külföldi youtuberek között, ott még több szennyet találsz, mint a magyar yt-n. ;)

2019. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!