Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha egy családtago...

Az normális, ha egy családtagom termèszetesnek tartja, hogy beszeljen, arrol ismerősènek, hogyan fosik?

Figyelt kérdés

Több embernek magyarázta már,ha èppen vendèg jött vagy fájt a hasa,hogy hogy fájnak a belei meg ugy fosik,hogy priccol,mint a vìz.

Normális ez az ember?

Illik ilyenekről beszèlni.

Már elegem van igènytelensègèből.



2019. jan. 10. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát a "fosik" nem a legszebb szó rá, de én tabuk nélkül szeretek élni. Azaz nem esik nehezemre bármiről beszélni, szóval nálam nem létezik olyan, hogy nem illik valamiről beszélni ... és ez a normális szerintem.


Inkább az abszurd ha szó jön a sz.x, párkapcsolati téma, fizetés, kereset stb... és az emberek hírtelen kényelmetlenűl érzik magukat.


Ez nem igénytelenség. Nézz utána a szó jelentésének.


Ettól függetlenűl lehetnek parasztok. Nem tudom hogyan fogalmazzák meg, mert van kölümbség az "reggeltől estig fosok" meg a "ma hasmenésem van".

2019. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nemtudom...

Ha èn elmagyaraznám többször valakinek...onnantòl kezdve,kevèsbè èreznèm magam igènyes nőnek.

Valahol olvastam,hogy erről nem illik beszèlni.

2019. jan. 10. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom ... engem szerintem az tesz igényes férfivá, hogy heti 5x sportolok, modern jó ruhákban járok, elmegyek a borbélyhoz havonta, amúgy otthon ápolom a szakállam. A környezetemet tisztán tartom és olyan emberekkel veszem körbe magamat akiknek hozzám hasonlóan pozitív gondolkosásuk van.


Ez szerintem igényessé tesz...


Az igényesség nem azt jelenti, hogy bizonyos témákról nem beszélsz mert valaki azt mondta, hogy nem illik.

2019. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem valaki mondta,hanem olvastam.

Adj hálát Istennek èletedèrt,èn,olyan környezetben èlek,hogy katasztròfa.

2019. jan. 10. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha az ismerősöket nem zavarja, akkor tökmindegy szerintem. Aki nem akar, az ne beszéljen róla, meg lehet érteni.
2019. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Ez még simán normális kategória... Vannak emberek akiknek nem okoz gondot ilyenekről beszélni, de attól még nem lesznek rögtön selejt emberek.
2019. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, abnormálisnak éppen nem mondanám, de engem is irtózatosan zavar az ilyesmi, meg tudlak érteni.

Ha valaki nem érzi kényelmetlenül magát attól, hogy a saját vagy a mások emésztőrendszeri prolémáinak részletei kerülnek terítékre, ám beszéljen róla. Nem tartom rosszabb embernek, de figyelembe kéne venni, hogy a hallgatóságot mennyire érdekli, ami a wc négy fala közt történt.

2019. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!