Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a teendő, ha ismerkedésnél,...

Mi a teendő, ha ismerkedésnél, barátkozásnál a másik fél nagyon passzív?

Figyelt kérdés

Online beszélek egy lánnyal, de olyan, mintha csak én tartanék egy vallatást, és néha ő visszakérdezné ugyan azt, amit én. Aztán próbálok valami olyan választ kihozni, amivel tudna valamit kezdeni, esetleg csinálni valamit, hogy ne én legyek az egyetlen érdeklődő fél, erre mindig az az eredménye hogy küld egy random emojit, valami egyszavas izét, amire nem lehet a beszélgetést tovább lendíteni, csak új témát nyitni, de az is ugyan annyira döglött lesz rövid időn belül. Nem tudom mi van, annyira halál uncsi nem lehetek, próbálom keresni a közös témát, de semmi nem vált ki belőle semmi olyan reakciót, amin lehetne tovább vinni a beszélgetést.

Mit lehet tenni, hogy ne én legyek az egyetlen kezdeményező? Egyáltalán mi itt a gond?


2020. júl. 10. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint rég hagytam volna ezt a beszélgetést vele. Időpazarlás az ilyen egyoldalú beszélgetés. Tipikusan azok az emberek, akikkel akkor beszélsz, ha rájuk írsz. Mert maguktól nem képesek.
2020. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kerek-perec mondd meg neki, hogy a beszélgetés két emberes dolog és az ő passzív hozzáállása frusztráló, kéretlen és indokolatlan. Te igyekszel/próbálkozol, de néha úgy érzed, mintha magaddal beszélgetnél és csak az idődet pazarolnád. Vagy mondja meg az igazat: nem érdekled, nincs kedve,stb vagy búcsúzzatok el felnőttek módjára.
2020. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Három napja beszélünk, és az eleje óta azon gondolkodom, hogy hagyni kéne. Aztán eszembe jut, hogy mi van, ha ő is felénkebb típus, mint én és ezért nem megy. Viszont én visszahúzódóként élőben nem vagyok ennyire passzív... Egyszerűen ezt, pláne írásban, még én sem tudom hova tenni
2020. júl. 10. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Másnak adja ki magát, mint aki. Magyarul csaló.
2020. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha csaló lenne, nem ő akarna belőlem kiszedni infót? Mármint, így hogy csak én kérdezek új dolgokat, igazán korlátozottak erre a lehetőségei, ha csak ugyanazt kérdez vissza 😅
2020. júl. 10. 23:44
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdekled, vagy melletted még rengeteg emberrel írogat és már nincs kedve hosszasan írogatni.
2020. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Abbahagyni
2020. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is hervaszto, ha nincs veled baja, sot, te vagy a jeloltje, de ilyen hasznalhatatlan lany. Talalgatni lehet, hogy uresfeju-e, gatlasos, problemas, vagy mi. De szerintem ez olyan hervaszto, hogy en meg alkalmi szexre se szeretnek ilyet, bar no vagyok, de erted.
2020. júl. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén, én is abbahagytam volna már ezt a beszélgetést. Élőben is volt "szerencsém" ilyen emberhez (osztálytárs), de vettem a lapot és nem kerestem többet a társaságát. Hosszútávon rettenet fárasztó, ha csak te tartod életben a beszélgetést, míg a másik nullát tesz bele.
2020. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem adj neki egy esélyt lehet csak fél és nehezen tud kibontakozni.
2020. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!