Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet megérteni a...

Hogyan lehet megérteni a pánikbetegséget?

Figyelt kérdés

Nem akarok bántani senkit, aki ezzel küzd. Elfogadom, hogy létező betegség, mert okosabbak azt mondják, de közben annyira hihetetlen.


Kívülről látva hisztinek tűnt. Mintha csak figyelmet akart volna az, aki produkálta. (Nem mondtam neki, szerintem nem is látszott rajtam, hogy ezt gondolom, mielőtt valaki nekem esik) Hihetetlen, hogy egy jó családban élő diáklány, (akit nem szekálnak az iskolában), olyan tüneteket produkál, mint valami háborúból visszatért katona. Hogyan alakul ki egy ilyen betegség? Hogyan lett annyira gyakori hogy rengetgszer hallok róla?



2020. aug. 4. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Pánikbeteg vagyok, nem tudom miből alakult ki, de Borderline-os vagyok, szerintem annak az egyik velejárója.


Valószínűleg azért alakulhatott ki, mert nagyon negatív családban nőttem fel, nyomatta rám mindenki a stresszt, emellett nem igazán úgy állt hozzá a családom a dolgokhoz, hogy próbáljunk meg valamit, hanem, hogy ha valami nem sikerül. összedől a világ. Plusz az életet mindig úgy adták elő nekem, hogy lehetetlen benne boldogulni.


Szerintem ez alapozhatta meg nálam azt, hogy ne tudjam a stresszt egészségesen kezelni, meg egyáltalán, hogy minden apróságért kialakuljona stressz.


Az érthető, hogy hisztinek tűnik, mert, aki megtanulta a stresszt kezelni, meg van egy kontrol az agyában, hogy mi az, amiért nem stresszelünk, az szerencsére nem tud a cipőnkbe bújni.


Nekem pánikroham alatt nehéz lesz a tüdőm, nem kapok levegőt és emiatt perceken belül forogni kezd a szoba és azt érzem, hogy szét akar szakadni a mellkasom.


Viszont a jóhír, hogy már nagyon régóta nem volt pánikrohamom.

2020. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Az idegrendszer feszültsége okozza. Igyál meg húzóra 5-10 erős feketekávét, és ha szerencséd lesz, akkor pánikrohamot fog kiváltani a sok koffein. A p.betegeknek ehhez nem kell kávé sem, mert már alapból feszült idegállapotban vannak.
2020. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Keressétek meg nála a betegség kiindulópontját-ott van a megoldás kulcsa.
2020. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem addig örülj amíg nem tudod.
2020. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!