Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért háborodnak fel az...

Miért háborodnak fel az emberek, ha valaki vesz egy drágább tárgyat, pl. egy hajót?

Figyelt kérdés
Nem az ő pénzükből lett véve. Meg neki esnek az embernek, hogy bezzeg nekik kenyérre se futja. De arról én tehetek?
2020. aug. 5. 11:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem senki nem háborodik fel, mert alapesetben nem is tud róla, max ha azzal provokálja az embereket hogy ezzel fenrkizik.
2020. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem háborodnak fel. Eleve honnan tudnának róla?

Ha esetleg felvágsz vele, akkor nem azon háborodnak fel hogy vettél valami drágát, hanem hogy ezt kéretlenül az arcukba tolod.

2020. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Ne felxeljél a hajóddal nálad szegényebbeknek és akkor nem történik ilyen. Apám vett nemrég egy vitorlást, senki nem esett a torkának miatta 🤷🏻‍♀️
2020. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat. A rokonságomra gondoltam. A közeli család (párom, anyukám és testvérem családja) kivételével a teljes rokonságom ki kan akadva.
2020. aug. 5. 11:25
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Erről akkor a rokonságodat kéne megkérdezni.
2020. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Legyenek kiakadva. Megkeseredettek és irigyek, próbálnak rossz érzést és lelkiismeretfurdalást kelteni benned, hogy te ezt is megteheted, amíg ők "éheznek". Nem kell velük foglalkozni, ha ilyen bunkók. Hajózni se hívd el őket :D
2020. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
nem kell mindent a rokonok orrára kötni, részletre vetted, vagy kölcsön kaptad, vagy akármi.... kit lehet mindent találni...
2020. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
6-os. Nem is viszem :D Csak nagyon gáz most a helyzet. Unokabátyámmal nagyon jóban voltunk, és miután megmutattam neki, totál kiakadt, meg jött azzal, hogy neki még ennivalóra is alig telik. Azóta meg nem is beszél velem, és a többi rokonom se nagyon.
2020. aug. 5. 11:34
 9/25 anonim ***** válasza:
40%

#8

Gondolom tudtad, hogy rosszabb körülmények között él. Akkor miért mutattad meg neki? Felteszem egy új pólót nem mutatsz meg neki.

2020. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Azért mutattam meg neki, mert mindig azt mondta, hogy szeretné lehajózni a Dunát, a hajóban lakni addig, meg a hajóból horgászni. Gondoltam, örülni fog, ha teljesítheti az egyik bakancslistás dolgát.
2020. aug. 5. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!