Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Festő vagyok, miért háborodnak...

Festő vagyok, miért háborodnak fel az emberek hogy nem vállalok kisebb munkákat?

Figyelt kérdés
Rengeteg munkám van és a kis munkák veszteségesek nekem azokat nem vállalom el. Kiszállni, felpakolni, elpakolni, beszerezni a cuccokat hozzá. Egy 1m2-es és egy 800 m2-es tisztasági festéshez is ugyannyi óra kell odapakolni és elpakolni. Emiatt 100 m2 felület alatti festéseket nem vállalok. Mikor felhívnak hogy beáztak és a WC tetejét 1,5 m2-et kellene azonnal lefesteni, átváltanak agresszívba mikor mondom hogy nem tudom elvállalni sem most, sem később. Sokan anyáznak, szidnak, sőt több olyan is volt aki fel akart jelenteni, mert hogy ő fizetne érte, muszáj megcsinálnom, menjek oda holnap és csináljam meg. Úgy tudom hogy nem kötelező azokat a munkákat megcsinálnom amikre felkérnek.
2018. okt. 4. 12:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

fel akart jelenteni :D

nézd, agyhalottakkal nehéz mit kezdeni.

azt vállalsz el, amit akarsz. ha kicsit nem akarsz, hát nem.

nem azt mondom, hogy egy egész lakásnak nekiállnék, de aki kis területet nem tud kifesteni az meg is érdemli. azt azért szaktudás nélkül is meg lehet csinálni szépre.

2018. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Volt itt egy agresszív kérdező. Ezért írtad ki?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2018. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Mert szolgáltatást vennének igénybe(nem értenek hozzá, fizikailag nem bírnák), csak ugye te válogatsz. Mi lenne ha a gázos is, meg a közértes is csak akkor állna szóba veled, ha ipari kéményed van, vagy csak nagy bevásárlást terveznél. 1 zsemlét meg 10dkg párizsit nem vehetnél. Érted már?
2018. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Ja, mert annyit kell pakolászni egy vécé kifestéséhez. Azt vállalsz el, amit akarsz, de a süketelést hagyjuk!
2018. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert sajnos lehetetlenség ma embert találni bármire is. Egy évbe telt, mire tudtam találni egy villanyszerelőt, pedig több százezres munkáról volt szó, de ez "csak" egy családi ház, ők meg inkább a nagyobb társasházakat csinálják, ugye abban jóval több pénz van. Mi most óriási átalakításban vagyunk, de én már annyira ki vagyok készülve, hogy sokszor sírok a tehetetlen dühtől. Hidd el, a megrendelőknek is borzasztó nehéz.
2018. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos tele van az ország semmiféle szakmához sem konyító nagyarcú diplomásokkal, akik nem alacsonyodnak le odáig, hogy a kezükbe vegyenek egy pemzlit.-

A telefonjukat meg hiába nyomogatják szünet nélkül, wc kifestő applikáció nincsen rajta...

2018. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
7%
Az emberek nagy resze agyilag zokni. Annyi eszuk nincs hogy akkor felhiv valaki mast elobb utobb talalna embert aki vallallja. En mar kezdem megerteni am a sorozatgyilkosokat komolyan mondom annyi hulye ember van ezeket nem lehet kibirni.
2018. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
sajt lajos: Ha online rendelsz közértből, akkor van egy minimum ár, amit a vásárlásodnak meg kell haladnia. Nem rendelhetsz, teszem azt, csak egy doboz sört, meg egy sóskiflit. :)
2018. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%

Jól teszed! Ha én menő és keresett szobafestő lennék, én sem vállalnék ilyen piszlicsáré munkát. Mint írtad, rengeteg munkád van, az idő pénz.

Teljes mértékben igazad van.

Pont tegnap volt nálunk gázszerelő. Anyám azzal győzte meg, hogy mozgássérült, nagyon fázik a lába, de nincs, aki kijöjjön átnézni és begyújtani a gázkazánt. Kiugrott, és egy fillért sem fogadott el! Annyit mondott, majd leközelebb. Ilyen emberek is vannak, de ő szerintem csak jótékonyságból volt ilyen. Ezúton is köszönet érte. Ilyen emberek is vannak. Pedig dolgozik főállásban és maszekol is.

Azért írtam le ezt a példát, hogy mert most elkért volna egy-két ezret, mert semmit nem kellett csinálni tisztítás terén, megnézte, beüzemelte, de inkább nem kért érte pénzt. Még anyám érezte kellemetlenül magát. Jótékonykodott a szerelő, ez neki is jó érzés és anyum se fázik már.

De még mindig fenntartom, hogy 2 négyzetméterért ne maszekolj, mert tényleg nem éri meg. (Nő vagyok.)

2018. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Az lemaradt, mert kicsit félreérthetően írtam, hogy a meggyőzést úgy értsd, hogy felhívta újra telefonon és elmondta a gondját. Már aznap kiment hozzá...
2018. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!