Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan gondolta? (több infó...

Komolyan gondolta? (több infó lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és holnap egy buliba megyek,ahol nagy valószínűséggel elkerül majd a pia is. Nem tervezek lerészegedni, még mielőtt bárki is belém kötne. Anya azt mondta hogy hoz haza egy szondát a munkahelyéről, és fújnom kell majd ha hazáérek. Vajon komolyan gondolta? Illetve kb 2 doboz sör hatása mennyi idő alatt múlik el? 2 doboz sör nem árt meg, de ha tényleg fújnom kell, kimutathatja..

2020. aug. 5. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

60kg, 4,5%-os alkohol és 0,5l esetén 3 órával számolhatsz.

Ha előtte eszel, lassabban szívódik fel.

Amúgy 2 sör azért rizikós, mert pont az a mennyiség, ami után az ember még inna, és már elég bátor is hozzá, hogy megtegye.

2020. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Hát ez nagyon gáz minden szempontból.... anyukád nem tudom minek enged el, ha ennyire nem képes megbízni a saját gyerekeben, te meg nem tudom mit számolgatsz, mikor egy sört is ki fog mutatni a szonda és aztán pápá bulika egy időre, mert anyukád nem véletlenül fog megszondaztatni... 🤦‍♀️


Úgyhogy én leginkább anyukámmal ülnek le és beszélnem meg vele, hogy ennyi bizalmat megszavazhatna neked már így 16 évesen. Es ha eljátszattad a bizalmat, akkor menjen a szonda, de addig nem.

2020. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Én inkább azt javaslom, hogy:

1./ Ne igyál alkoholt

2./Csak olyan bontatlan üveges üdítőt igyál amit te bontasz fel, és a kezedből ne tedd le sehová. Vagy idd meg az egészet, vagy ha letetted, akkor nyiss újat.

3./ Senkitől ne fogadj el semmilyen innivalót. Szolgáld ki saját magad.

4./ Ha látod hogy több ember elkezd lerészegedni, akkor a nálad lévő pénzből hívj egy taxit, vagy hívd fel apádat/anyádat, és lépj le a buliból.

2020. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
2sört a rendőrségi sem mutat ki, saját tapasztalat. Neeem mielőtt a sok okos lepontoz, nem bulikából hazafelé lett tesztelve...
2020. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vegul nem lett semmilyen szonda ügy, és többet ittam mint 2 doboz sör. :D
2020. aug. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!