Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezek most ezt halálosan...

Ezek most ezt halálosan komolyan gondolták?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok és épp az érettségi küszöbén állok. Át tettek minket a másik kollégiumi épületbe (engem és egy osztálytársam/haverom), és hozzánk tettek egy degenerált idiótát akinek Papírja van arról, hogy nem normális, hiperaktív barom. Azzal a címszóval tették hozzánk, hogy "Majd mi megneveljük". Ezt most komolyan gondolták? Mi a frászt csináljunk mi ezzel? Gyújtogatja a műanyag üvegeket, az asztalt vihargyújtóval cseszteti, állandóan jártatja a száját, fügyül köpköd dobál ki az ablakon, ezt komolyan érettségi évében gondolták? Miért pont mi? Mi a frászért kell a mi érettséginket elcseszni ezzel? Egyáltalán nem tudunk ettől tanulni ráadásul már egy kis haverja is van aki hasonlóan degenerált!
2019. márc. 20. 16:26
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
98%
Menj a folyosó felügyelőhöz és beszéld meg vele a problémát. Szerintem ő tudja kihez, hogyan fordulj.
2019. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ #1.

Igen, ezt már megpróbáltuk, át tették máshova, majd azt kvöető héten megint visszatették.

Eleve a másik kollégiumból tették át ide, mert "Kibírhatatlan".

2019. márc. 20. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Járhatók a felügyelő tanár nyakára naponta akár ezerszer, aztán csak megunják és elrakják tőletek. Ne hagyjátok magatokat.
2019. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*járjatok (bocsánat, Autokorrektur)
2019. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
A szülők is fordulhatnának a felügyelőkhöz.
2019. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolhattak, hogy ti szigorúbbak vagyok, határozottak és esetleg a stílusotok végett visszafogja magát.


Hú, én megőrülnék ilyen szobatárs mellett. Nem irigyellek.

2019. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már mi is kezdünk. Nem érdekli őket. Pár napja olyan szinten tarkón vágtam hogy össze esett, aztán elment kocsmázni. És ennyi.
2019. márc. 21. 10:31
 8/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Hmmm... esetleg ha magatokat kéretitek át másik szobába?
2019. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hm, hasonlót már megpróbáltunk. Konkrétan úgy kérdeztem rá, hogy át lehetne-e tenni minket másokhoz, akár szoba akár koli, nekem mindegy csak el tőle. Át tettek a zuhannyal szemközti szobába, ami egy ideig jó is volt, de aztán megint át tettek minket ugyan oda, mert azt a szobát "festették", csak aztán nem akartak már vissza tenni minket... Beszéltem már a koli igazgatóval is, ő azt mondta nem érdekli. Rendőrségi ügy is lett volna belőle, mert felpofoztam a dirit. Azt mondtam, hogy végzősök vagyunk és k..vára el fogják ezzel cseszni az érettséginket (ami szemmel láthatóan eléggé ebbe az irányba halad), mire ő annyit mondott hogy "Akkor majd jövőre, ha akarnátok tanulni már megoldottátok volna". Szóval ilyen téren az intézmény vezetői kissé... Szerintem egyértelmű. Sajnos..
2019. márc. 21. 17:35
 10/10 anonim válasza:
Nem könnyű helyzet. Engem is érintett kollégistaként. Ha jogosult kolira, akkor az igazgató és a nevelők keze is meg van kötve. Járjatok a nyakukra, mondjátok el, hogy tényleg nem lehet vele élni, kérjetek másik szobát stb. Ha sok panasz érkezik rá, talán lesz lehetőség őt kizárni. De hajár neki a kollégiumi hely, akkor nem lesz könnyű.
2019. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!