Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem merek strandra menni?

Miért nem merek strandra menni?

Figyelt kérdés

Igazából azzal van problémám, hogy mások látnak igazából póló nélkül. Rövidnadrágot se hordok nyáron, nem még fürdő alsót. Egyszerűen zavar, ha az emberek látják a felsőtestem, lábam, pedig szerintem nem nézek ki annyira rosszul, visszajelzések alapján sem, nincs, ami miatt szégyenkeznem kellene. Közép kategóriába sorolnám magam, kicsit sportos vagyok, soványabb, de nem a nádpálca típus. Szoktam edzeni, ápoltsággal nincs gond, és szőrös sem vagyok, csak a lábam. Lehet ez testképzavar? Van még így valaki? Konkrétan megmondani nem tudom, hogy mit szégyellek, csak általánosságban nyomaszt, ha tudom, hogy mások látnak, tehát nem a stranddal van problémám, ha tudnám, hogy rajtam kívül senki nincs a közelébe se, akkor mennék. :D Emiatt már vagy 7-8 éve semmilyen strandon nem voltam.

19f



2020. aug. 6. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ne menj akkor és probléma megoldva. Nem kell követni a birka tömeget, van ezer más program.
2020. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam, annyira nem is vágyom rá, sokkal inkább szeretek pl túrázni, csak érdekelt, mi az a félelem nálam a strandtól.
2020. aug. 6. 13:30
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld meg leküzdeni ezt a szégyen érzetet az agykontroll segíthet is benne
2020. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a strand? Példátul tesiórán nem nyomasztott a rövidnadrág? Neadjisten ha lesz barátnőd, előtte se vennéd le a felsőd? Vagy a szüleid előtt?
2020. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Várd meg amíg senki sem lesz a strandon, és akkor menj. Marha. :) Sok sikert!
2020. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem erdekelsz, téged se érdekel ha látsz egy random embert
2020. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rövidnadrág annyira nem, bár nem szeretem, amikor csak lehetett melegítőbe voltam. Általánosban nem volt ez nálam, gimibe meg sokszor megengedték, hogy akinek nincs kedve nem öltözik át, utolsó két évbe úgyis csak az vett részt rajta aki akart. Szüleim előtt sem szívesen öltözök le, barátnő előtt meg az más...
2020. aug. 6. 13:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért sokkal erőteljesebb frusztráció, minthogy letudd annyival, hogy akkor nem mész strandra. Nem értek hozzá én se, de ez simán lehet a testképzavar valamilyen formája, amivel érdemes lenne foglalkozni.
2020. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha meleg van kell nekik a rövidnadrág, és így nyáron mindenféle szőrös lábakat látni. A munkahelyen meg egyesek még a pólót sem bírja ki, így sőrhasokat,tyúkmelleket látni. Jó a nudista strand az más, mert ott az a követelmény, és tudod mire számíthatsz. De az hogy a munkahelyen is úgy öltözik egyesek mint a standardon az már sok.
2020. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Írj privátot ha gondolod, nekem is hasonló problémám volt, azóta már sikerült valamennyire leküzdenem.

19/f

2020. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!