Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mondja azt hogy a nők amit...

Ki mondja azt hogy a nők amit mindenki gondolt,nem szebbek mint a férfiak?Sőt sokszor szebbek bizonyos férfiak a nőknél.

Figyelt kérdés
Nem vagyok hímsoviniszta de észrevettem hogy a nő nem lehet,tudom most keresztbe beszélek ,de nem lehet szebb mint a férfi.A nőknek smink kell,fésült haj,esetleg kiegészítők de ha van egy gyönyörű férfi annak nem kell smink elég egy divatos,egyszerű, rövidre vágott haj,talán ha még nem is szép a ruhája vagy nincs karórája,ékszere de nem csontsovány vagy kövér már elég előkelőnek néz ki főleg ha még izmos is az meg nálam előkelőséget is mutat talán az erő miatt,ami a nőknek is van persze de annyira látni hogy a nők csak màsodikak lehetnek mellettük valahogy hitványabbak,persze én is nő vagyok de úgy érzem nem érek fel egy "adonisszel"
2020. aug. 6. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a maga műfajában egyik nem sem szebb a másiknál. Én legalábbis mindig úgy keresek párt, hogy "amilyen én a saját nememben, ő olyan legyen az övében" és általában ugyanannyi férfit látok szépnek vagy csúnyának, mint amennyi nőt. Viszont a nőknél ritkább az ápolatlanság rés az igénytelenség, mint a férfiaknál és a nők be tudják kajáltatni a férfiakkal a smink által, hogy szebbek, mint valójában, mert a férfiak többségének az égadta világon SEMMI érzéke nincs ahhoz, hogy a smink mögé lásson (míg mi nők azért tudjuk nagyjából, hiszen egy valag sminkvideót néztünk már és mi magunk is szoktunk néha). Ismerős gondolom másnak is az, hogy egy férfi mutat képet az álomnőről és csúnyáz egy másik nőt, mi pedig mosolygunk magunkban és látjuk, hogy bizony a csúnya nő szebb, mint az álomnő, de legalább ugyanolyan, csak épp teljesen natúr az arca.
2020. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy igazán szép nő bizony smink nélkül is szép. Vannak kevésbé szép nők, vannak nagyon szépek, akik a budi ajtót is viselhetik, akkor is szépek lesznek. A férfiak között is van nagyon helyes, sármos és van kevésbé előnyös külsejű. 8 milliárd ember él a földön, szerintem sok nőt és férfit nem láttál még. Hülyeség így általánosítani.
2020. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem hogy ezzel a stílussal és szóhasználattal nő vagy. És igazad sincs.
2020. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezen nem vitázok az vagyok
2020. aug. 6. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Más alapján értékeljük a férfiak és nők külsejét.

A férfinak elég ha van egy erős állkapocs csontja, onnantól pedig gyakorlatilag lehet frankenstein feje, fél tucat bőrhibája és lehet idősödő is, de surolhatja a jóképűség határát, egészen egyszerűen azért, mert ennek a látványához vagyunk szokva.

Vedd pl a filmeket; egy bruce willishez hasonló kopasz(odó), relatíve nem túl kellemes látványt nyújtó férfinek is olyan szerepeket (és ezzel járó magabiztosságot) adnak, hogy a film végére ha akarod, ha nem, az agyad vonzónak fogja látni.

Ezzel szemben mikor láttál utoljára olyan nem vonzó nőt, akinek megengednék, hogy vonzó karaktert játsszon?

A nő, aki bármilyen módon a nyilvánosság elé kerül, legyen énekes, színész, modell atesik egy rakás szépítő folyamaton, nem lehet egy bőrhibája, ránca, fölös kilója sem, ráadásul filmeknél minimum egy évtizeddel fiatalabb annál a férfinál, akit párjául kap.

Ha ezt látod konkrétan 0 éves korodtol, akkor jó hogy egy szem alatti táskát észre sem veszel egy férfin, míg egy nőnél egy ilyen apróság képes elrontani az arca teljes összképét.


Ezt a berogzodest viszont le lehet győzni. Nekem pl volt az életemben pár hétnyi olyan időszak amikor alig láttam sminkes nőket (még filmekben sem) és mikor megint elkezdtem őket látni, a smink, lehetett bármilyen "természetes" annyira szemet szúrt, mintha ezek a nők maszkot viseltek volna.

A természetes női vonásokban rengeteg szépség van. Remélem hogy eljon majd az idő, amikor a világ is rájön erre.

2020. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ,nem mondtam hogy nem szép a női nem de a hímek jobban tetszenek
2020. aug. 6. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!