Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen testi "hibáitok" vannak?

Milyen testi "hibáitok" vannak?

Figyelt kérdés

Leírom én is, hogy érthető legyen, mire gondolok. 😁

-Van egy kis heg a homlokomon

-Van egy hosszú heg vízszintesen az alhasamon

-Striás a csípőm

-Narancsbőrös a fenekem

-Szőrös az alhasam

-Az egyik mellem lejjebb lóg, mint a másik

Azért írtam ki ezt a kérdést, hogy mindenki megmutassa így név nélkül a "csúnyábbik" oldalát is, mert tuti, hogy mindenkinek van ilyen, amiért szerintem nem kell szégyenkezni! Ha látjuk azt, hogy másoknak is vannak ilyen apró hibái, az talán segít elfogadni a saját kis defektjeinket, és mások külseje felett sem ítélkezünk majd olyan könnyen.

L



2020. aug. 6. 21:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Kevés a hajam

Ferde az orrom

Van egy csúnya anyajegy a lábamon

Sárga a fogam (sajnos így nőtt, ilyen csont színű, sose lesz hófehér)

2020. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Tú szélesnek látom a csípőm

Striás a popóm

Fura formájú az arcom

A jobb kezem középső ujján van egy apró kinövés, mert mindig ott fogom a tollat

Nagyon sűrű a szőr a karomon, annak ellenére, hogy szőke nem tudom elviselni, már a tudatától is rosszul vagyok

De hálás vagyok, mert egészséges vagyok!!

2020. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fehér folt az oldalamon, nekem sem szép az orrom formája, a kislábujjam úgy néz ki a tűsarkú cipőktől, mint egy mocsári szörny, pedig már régóta nem hordok. Az egyik fogam nem nőtt ki teljesen, igaz, egy sem lyukas vagy sárga. Ha nem alszok eleget, óriási fekete karikák lesznek a szemem alatt, de tényleg, mint egy pandának.😂 Van a szemöldököm alatt egy anyajegy, aminek a közepéből szőr nő ki.
2020. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapbetegségem, így ebből kifolyólag kiskoromban sokat műtöttek, így a testemen sok műtéti hegy található.
2020. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én két külön csoportba tenném. Az első ami nem érdekel: heg van alhasamon műtét miatt. Nekem is ferde az orrom, de soha nem zavart. Stirák vannak a csípőmön amit úgyse mutogatok csak a férjem látja.

Ami zavar: Ritkul a hajam, elrepedt a fogam ezért hiába a fogászati kezelés már soha nem lesz a régi amit imádtam, narancsbőrös a fenekem amire a mozgás vált be de csak kisebb lett nem múlt el. Konyhásnéni karom van amin nem lehet segíteni mert örököltem.

2020. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Sok az anyajegy a lábamon.

A szemöldökömben van egy csupasz rész,ezért mindenki azthiszi,hogy direkt vágtam bele:D

Nem születési hiba,de van egy égési sérülés a lábamon.

Van egy kis köz 2 fogam között.

Elég széles szemből az orrom.

Ducik az ujjaim,pedig nem vagyok súlyos.

2020. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Striás az alhasam és oldalt a melleim.

Nagyon érzékeny a bőröm, ezért korpás a hajam (amit igyekszem eszközölni, de nagyon zavaró), arcon sokszor jön elő pattanás, a lábam felső szakaszán állandó kiütések vannak, a karom felső szakaszán és a hátam felső szakaszán is gyakoriak a pattanások.

A combom belső fele dörzsölődik.

Kisebb tokaszerűségem is van, ha nem tartom rendesen a fejem.

A hajam természetesen (vagyis ha nem csinálok vele semmit) összevissza és pufi.

2020. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

7es vagyok, az lemaradt, hogy a bal kezemen van egy heg (belevágtam nagyon).

És a bal térdemen van egy seb/heg biciklibalesetből.

És a bal kislábujjamon van egy heg (belerúgtam nagyon valamibe).

2020. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Striás a combom, pedig mindig is vékony voltam.

Még mindig tele vagyok pattanásokkal, több mint 10 éve.

Az egyik fülem kb 3 centivel nagyobb mint a másik, és jobban el is áll.

Néha random 10centis szőrszálak jelennek meg összevissza a testemen. Teljesen véletlenszerű, és mindig csak egy db. Mint egy hajszál. Utoljára az oldalamból szedtem ki egyet.

Van egy nagy, kidudorodó anyajegy az egyik farpofám belső oldalán, olyan első ránézésre mintha sz*ros lenne.

A jobb hónaljamon fekete szőr nő, pedig mindenütt máshol szőke.

2020. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

19+ hegek a kezemen, lábamon, hasamon,szememen. De ezekre büszke vagyok, nem tartom hibának.


A bal lábam viszont kicsit más szögben áll, mint a jobb, mert el volt törve a sípcsontom és rosszul forrt össze

2020. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!