Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek hogy sikerült elfogadni...

Nektek hogy sikerült elfogadni a külső hibáitokat?

Figyelt kérdés

Sikerült egyáltalán? Mikorra? Hogyan?


Mi volt az?


Sok mindennel már megbékéltem magamon, de a hajammal sajnos nem tudok. Mindigis gyönyörű, dús, vastagszálú hajat szerettem volna, kb mint:

[link]

[link]


Ehelyett van három szál, vékonyszálú pókháló, kb mint:

[link]

(színe sajnos nem ilyen szép)


Tennék fel saját képet is, csak félek, amiatt törölnék a kérdést, így csak Google képek.


Annyira bánt, hogy manapság már szinte mindent meg lehet oldani (plasztika), de ezt nem.

Póthajat nem szeretnék, mert egyszer azt is le kell venni, utána meg csak még kevesebbnek érezném a sajátom :(


2019. jan. 25. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Az utolsó kép sokkal jobban tetszik, mint a felső 2
2019. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Hogy őszinte legyek én elég korán megbékéltem saját magammal. Igaz nem valami egészséges módszerrel. :D +Folyamatosan mondogattam magamnak, hogy senkit se érdekel, hogy hogy nézek ki akkor engem miért érdekelne? Aztán szép lassan már nem azzal foglakoztam, hogy hoz nézek ki, hanem hogy hogy érzem magam a bőrömben. Igaz az orrommal a mai napig nem vagyok megbékélve (fejre fordítasz és kész az élő fogas XD). De ilyenkor röhögök magamon egy jót aztán lapozok egyet.
2019. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy felfogtam és megbarátkoztam azzal a tudattal, hogy bizonyos testi adottságaimon nem tudok változtatni pl. magasság. Mondjuk, örülj neki, hogy csak a hajad a probléma. Hordhatsz olyan frizurát, színt, amivel dúsabbnak hat, és lehet egy csomó vitamint szedni amitől sok új hajszál nő. A második képen egyáltalán nem vészesen ritka a haja a lánynak.
2019. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nagy orrommal és kis melleimmel voltak gondjaim, de mostanra elfogadtam őket. A melleim miatt nem aggódok már, legalább nem látszik majd, ha megereszkednek 😅 az orrom pedig... arányos az arcomhoz, kisebb nózival nem biztos, hogy szebb lennék.


Ami a hajadat illeti, az előttem szólónak igaza van. Egy jó vágással dúsabbnak tűnhet (pl egy long bob) vagy ha kiszőkítteted egy kicsit, a világos szín miatt is többnek tűnhet a hajad. Ha behullámosítod vagy begöndöríted, akkor is többnek mutat. A megfelelő vitaminbevitellel erősítheted a hajad, rendszeres ricinusolajos pakolással pedig gyorsíthatod a meglévő szálak növekedését és új szálak is nőhetnek. Ezeknek 2-3 hónap kell, amíg látható eredményük lesz, de megéri. :)

2019. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez lenne a legkisebb bajom, örülnék is neki. Jó úgy minden, ahogyan van:). Nyugi.
2019. jan. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mindenkinek más számít rondának, de a 2. képen levő haj gyönyörű, sztem sokkal szebb, mint az első két képen található sörény.


Amúgy amit én magamon rondának találok... elfogadni teljesen sosem sikerült, inkább csak azokra a dolgokra próbálok koncentrálni, amik tetszenek magamon.

2019. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az összehatás a fontos szerintem, egyébként meg én úgy vagyok vele, hogy amin nem tud az ember változtatni azon kár idegeskedni. Egyébként ha gondolod takard ki az arcod aztán privátban linkeld be a képet, úgy lehet biztosan.
2019. jan. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!