Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszaszoljak ha egy szellemil...

Visszaszoljak ha egy szellemileg nem ep srac mindig beszol?

Figyelt kérdés
Sulinkban evfolyamtarsam egy szellemileg nem ep srac (papirja is van rola) aki mindig terrorizal mindenembe belekot abba h nezek ki, milyen az alkatom, mit vettem fel a suliba. Eddig csendesen turtem mert nem akartam balhet de attol felek h most jon a szeptember es majd folytatja a suliban

2020. aug. 7. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés az alap hogy miert kötekedik veled egyaltalan?
2020. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Ne szólj vissza, nincs értelme. Valami semleges választ adjál. pl - "milyen ronda a trikód!" - "Igen." Akkor, ha nem osztálytárs, csak évfolyamtárs - csak szünetben teszi? Próbáld kerülni.
2020. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha tényleg gyogyós, akkor sosem tudhatod, hogy mikor kap elő egy kést vagy puskát a táskából. Vagy mikor surran be utánad a WC-re. Inkább tanárnak szólj, minthogy személyesen leállj balhézni vele.
2020. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én azt mondom, a szellemi szintje figyelembevételével, udvariasan "szólj vissza". Nem biztos, hogy célravezető, ha teljesen ignorálod, de kiszámíthatatlan, mikor húzod ki a gyufát, és ennek mi lesz a következménye. Talán az a legjobb, ha jelzed a tanárnak (is), és kérsz felnőtt segítséget (is). Sok függ attól, hogy agresszívabb vagy csendesebb fajta, és hogy miben is áll a betegsége.
2020. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltak mar verekedesei felsobbevesekkel de azota oket nem bantja
2020. aug. 7. 08:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolj neki valami tök mást. Ez összezavarja, és lekopik.
2020. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Mi lenne ha te meg medgicsérnéd?

Ő beszól hogy béna a ruhád, válaszolj rá hogy "igen, igazad van a tiéd viszont nagyon jó, új?"

Vagy valami hasonló. :)

2020. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy szellemileg nem épp srac miért jár egy normális iskolába? Nem értem.. Mikor az igazgató eldöntötte hogy oda járhat nem gondolta hogy ebből baj is lehet .!?
2020. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
inkább hagyd rá, nálunk volt ilyen gyerek, valaki egyszer megunta, visszaszólt neki, erre a srác hozzábszott egy nagy követ... majd beírtak egy igazgatóit annak aki visszaszólt, mert verbálisan bántalmazta sérült embertársát... sose fognak a pártodra állni, csak attól függően hyg mekkora hisztérika az anyucikája meg a tanári kar, beírástól feljelentésig bármi a nyakadba varrhatnak.
2020. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!