Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire igaz az,hogy az...

Mennyire igaz az,hogy az állatokba több szeretet szorult mint az emberekbe?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert sokan ezt hajtogatják mostanában egy ezos ismerősöm is.

2020. aug. 10. 22:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%
Kutya sem szeret ... a kutya HUSEGES es ezt hisszuk szeretetnek.
2020. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
Ééérdekes, amikor az ölembe fekszik és nyalogatja a kezem, arcom és örül nekem minden alkalommal mikor meglàt, nekem úgy tűnik szeret és ezzel nem én vagyok így egyedül. Hűségesnek hűséges az tény, de a családtagomnak tekintem, akinek szintén vannak érzései. Ajj de hiába is magyaráznak ilyen buta embereknek ezt, akik magukat az atyaúristennek tartják és minden más élőlényt meg a játékszerüknek.
2020. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

1/


És a saját hibáidon elgondolkodtál e már miért olyan emberek kerülnek eléd akikben csalódsz?

2020. aug. 10. 23:10
 14/25 A kérdező kommentje:

5/


Szeretetből falják fel egymást :D

2020. aug. 10. 23:11
 15/25 A kérdező kommentje:

4/


A gyomrában akarja érezni a viszont szeretetedet :D

2020. aug. 10. 23:12
 16/25 anonim ***** válasza:

Az ember is ösztönösen szeretne, hisz az emberben is van ösztönösség, minden kisgyerek tele van szeretettel. De a szocializáló nevelés kiöli az emberekből a szeretetet. Például az embereknek a törvények, szabályok betartása a fontos, nem a szeretet.

Elvileg a törvények a szeretet nevében születnek, hogy gördülékenyebb legyen az életünk és biztosítsa a biztonságunk. De van egy bökkenő. Minden tettnek van jó és rossz oldala, ami nézőpont kérdése. Tehát ha rámondjuk valamire, hogy jó vagy rossz azzal befolyásoljuk mások nézőpontját. Vagyis nem a tettek a fontosak, hanem a szándék. Hogy több jót teremtsünk az életünkbe, mint rosszat és hagyjunk élni másokat is. Ezért van a törvényeknek kiskapuja, kivételei.

Tehát a szeretet nem a törvényességen múlik (ahogy nevelnek bennünket), hanem az őszinteségen, tiszteleten és megértésen. Akármit teszünk mindig lesz akinek nem tetszik. Tehát mindenkivel egyedi módon kell viselkedni (nem a szabály a mérvadó). Kivéve mikor a tömegről van szó, vagy idegenről, mert a törvények értük születtek.

Úgyhogy van tanulni való az állatoktól az embereknek.

2020. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

10/


Ez így igaz a saját kutyámról tudom,a múltkor kiirtott egy egész sün családot de nem azért,hogy megegye csak kinyírta őket aztán ott hagyta,akkor egy siklót vagyis már többet is elfogott széttépte aztán ott hagyta.akkor a békát az íze ellenére is vagy kinyírta vagy leharapta az egyik lábát,vagy a madarakat a kertben fekete rigót ilyesmit van,hogy leszarja ugrálhat minden mellette aztán egyszer csak rá jön és gyilkol de nem azért mert meg akarja enni.Szeretem a kutyám de itt bukik a szórakozásból az az állat nem öl dolog és a legtöbben akik az embereket szidják nem kizárt,hogy még magukat sem szeretik.

2020. aug. 10. 23:17
 18/25 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig találkoznak olyanokkal életük során, akikben csalódnak. Ez nem az illető hibája, hanem azé, aki a csalódást okozta. Azt ne mondd, hogy téged sosem bántott még meg senki, akár szerelem, akár más témában életed során, mert akkor hazudsz. Gondolkozz el, te kiben és mikor csalódtál már, mert lesz ilyen ebben biztos vagyok, aztán tedd fel magadnak a kérdést, hogy mi a hiba benned.
2020. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

18/


Csak azt is vedd figyelembe,hogy kiket vonzol be és miért.

2020. aug. 10. 23:30
 20/25 A kérdező kommentje:

18/


Én fel is teszem a kérdést és változtatni is szeretnék rajta,de ettől még nem adtam fel azt,hogy az emberek lehetnek jók is,csak mert sokan szerelmi csalódások után jönnek pl az összes nő szemét vagy az összes férfi szemétláda de azon nem gondolkodnak el vajon miért történtek dolgok miért ilyet vonzottam be és egy életen át képesek abban a tudatban élni,hogy márpedig ők sosem csináltak semmi rosszat ők nem lehet hibásak de aztán meg nem értik miért adta a magányt az élet nekik vagy pár csalódás után miért utálták meg az embereket.Például sokan azt mondják jaj de jó,hogy neked nincs senkid az a legjobb meg nekem soha többet nem kell senki mert az emberek csak bántanak de szintén nem gondolkodnak el,hogy ugyan mi a francért történik ez velem inkább képesek kidobni az egész életüket ön hazugságban élve.Jó most csak kapcsolatokról beszéltem de más emberi kapcsolatokra is ki lehet vetíteni.

2020. aug. 10. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!