Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy a fiuk /...

Miert van az, hogy a fiuk / ferfiak csak targykent kezelik a lanyokat/ noket?? Mit lehet vajon ezellen tenni?

Figyelt kérdés
Komolyan nem tud a fejembe ferni. Tudom mindennek ket oldala van es sok lany is ugy viselkedik ahogyan nem kene, de nem, akkor sem erdemeljuk ezt. En egyaltalan nem vagyok az a tipus, egy normalis lany vagyok, aki tud es szeret gondolkodni is, akivel lehet beszelgetni is, es nem csak egy test,es szeretne egy normalis kapcsolatot. Nem keresem direkt lepten nyomon de megis mindig azt veszem eszre, hogy az elso masodperctol nuku a tisztelet. Szamomra ez teljesen felfoghatatlan es a vegtelensegig ketsebeejto.Az pedig meginkabb, hogy ok ezt teljesen normalisnak tartjak, es eszukbe sem jut hogy megalazzak a masikat. Gondolom nem szandekosan eltervelik, hogy most aztan jol semmibe fogom venni ezt a lanyt mert ennyit erdemel es legyen neki nagyon rossz.Ket fajta van akit volt szerencsem eddig megismerni a f..boy es a pszichopata, vagy a ketto kevereke. Hol elunk? Sajnos ugy gondolom ez nem uj keletu dolog igazabol, mert 40-50-60 evvel ezelott es meg sajnos most is rengeteg az olyan ferfi aki alkoholista, vagy nem az csak hobbibol veri a feleseget stb..Komolyan ketsegbe vagyok esve mert meg csak 23 vagyok es maris ugy gondolom, hogy soha nem lesz senkim, mert NEM LETEZIK olyan aki egy ici pici tiszteletet is tudna mutatni..Erdekes kerdes, hogy igy megis hogyan vagyunk ennyien a foldon :D vagy eppen ezert.. :D

2020. aug. 10. 23:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, kérdező, de nem tudom, te hol élsz. Engem anyukám kivételével csak férfiak támogattak egész életemben. Csak férfi barátaim voltak, csak a férfi kollégáim nem viselkedtek velem undorító piócaként és a párjaim többségében is megvolt a jóindulat és a tisztesség.


Ismerek én is pár hímpatkányt, azt sem tagadom, hogy sokan olyanok, mint amilyeneket te említesz, de én például pont a másik nemtől kaptam mindig is a mocskot a nyakamba. Ennek ellenére nem titulálom őket sem szívtelen szemétnek. Viszont elismerem, nagyon távol állok a nőktől, mindig is távol álltam, talán ezért is annyira idegen a legtöbbjük viselkedése számomra, hogy valamiért nem tudnak velem normálisak lenni. Gyanítom, te meg csak a randikról ismered a férfi nemet, ezért nem is látnak benned semmi egyebet, csak a szexuális érdeket. Én elhiszem, hogy okos vagy meg jó társaság, legalábbis annak hiszed magad, de mondta már ezt neked férfi is (és akkor miért nem vele vagy) vagy csak a barátnőid látják így? Mert az odáig rendben van, hogy igazán lehetne a másik fél tisztességes, de mondjuk ahhoz, hogy lásson benned barátot és emberileg is opció legyél, számára is jó társaságnak kellene lenni, aki képben van olyan dolgokkal, ami érdekli őt. Tovább megyek, szerintem ez az oka annak is, hogy képtelen vagy kiszűrni a selejtet, mielőtt átejtene. Mert nem ismered eléggé a másik nemet, hogy legyen hozzá szemed.

2020. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
49%

#9: Te amúgy miről beszélsz? Vérig sértettek vagyunk, mert egy ilyen gyerekes általánosítást vágtak hozzánk? Dehogyis. Egy ilyen szintű dolgon nem sértődünk meg.

Csak sajnálom azt a szintet, amin mozogsz. Rólad mond el sok dolgot, ha szerinted minden férfi csak a farka után megy. Ennyi vagy, erre vagy alkalmas.

2020. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
24%

Nem csak szerintem. Szerintetek is, csak nem meritek még ezt bevallani. Hiába bántjàtok a lányokat, miközben ti vagytok akik képtelenek normálisan viselkedni. Aztán persze egyből találtok indokot, hogy biztos mert a lány ilyen meg olyan és ti csak azért teszitek, amit.

Én meg azt sajnálom, hogy gerinctelenek vagytok.

2020. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

#13: Semmi gond a hozzászólásoddal. Kérlek, meséld el, hogy hétvégén hol voltam egy lánnyal és mit csináltunk, mivel voltam vele szembe gerinctelen.

Mert, úgy írtad a válaszod, mintha annyira ismernél. Akkor hajrá, mesélj. Tudod, hogy legalább minimálisan ne legyél nevetséges. Mert, ez így olyan, mint amikor az egyik ovis hisztizik, de még konkrétumot sem tud mondani.

2020. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
#9 Drágaság! Én pl. sehol nem írtam olyat, hogy a nő hibás lenne, csak annyit írtam, hogy ez az általánosítgatás k***ára unalmas már, úgyhogy az 5-ös lottódra még bizony várnod kell egy picit.
2020. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
No a ferfi "oldalbordaja" hiszen Isten, Adam bordajabol gyurta Evat.
2020. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mi is unjuk a hülyeségeiteket mégse sírunk állandóan hanem a saját dolgainkkal foglalkozunk. Ha nem tetszik ne beszélgess férfiakkal vagy járjál feminista szakkörbe.
2020. aug. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Néha én sem értem a férfitársaimat hogy miért kezelik tárgyként a nőket. Az ilyeneket kerülni kell és kész. Vannak köztünk akik rendesek, empatikusak és ténylegesen egy rendes lányt keresnek, csak ugye meg kell találni. Én is azt keresek. Javaslom hogy légy türelmes és kitartó és találni fogsz valaki olyat aki tisztel, szeret és megbecsül.

29/f

2020. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Kedves 6. gratulalok az erveidhez😁 Legalabb azt te is elmondhatod hogy tucat vagy😁 Ha nem irtad volna hogy egy fboy vagy akkor is rajottem volna, hidd el. Pontosan emiatt a gondolkodas miatt tartunk ott ahol.Halvany fogalmad nincsen rola egyaltalan hogy en ki vagyok es milyen vagyok es kinek adok eselyt😁Mellesleg egyebkent azt lehet, hogy nem is biztos, hogy eselyt adtam nekik, csak mondjuk ket szot beszeltem veluk es mar abba a masodpercben igy viselkedtek vagy eppen eleg barhol korulnezni es szamomra ez iszonytato..azert mert te ugy akarod latni a kis szemuvegeden at hogy nehany lany ezt "akarja es szereti" az igencsak arulkodo, mert azthiszed hogy "neked van valamid ami nekunk nincsen" es akkor mar joval tobbet ersz
2020. aug. 11. 07:56
 20/26 A kérdező kommentje:
Kedves verig sertett ferfiak! miert ilyen heves reakcio ha annyira nincsen igazam, akkor? Akinek nem inge..De erdekes hogy a nok jo nagy tobbsege egyetert azzal amit en leirtam, es a kedves ferfi valaszolok rogton tamadnak es rankharjtjak a felelosseget..a szoveget pedig meg kellene erteni amit leirtam.Nyilvanvaloan azokrol van szo akiket megismertem, lattam valamilyen formaban, hiszen roluk tudok nyilatkozni de nagy tobbsegben igen, az ilyen omlik mindenhonnan. Es nyilvan egyre kevesbe hiszem el hogy van mas is, es nem nem szivesen teszem ki magam ujra es ujra annak hogy "megalazzanak" meg ugy is hogyha csak ramnez egy szent peldany az utcan..vagy en eppen nem tud egy mondatot beszelgetni haverkent, ismerkoskent mert maris azon mesterkedik hogyan vigyen agyba.es nem, nem ismerem be hogy az en szemelyisegem lenne egy eltorzult nulla, ahogy itt megfogalmaztatok nekem.Mert ennyire ismerem magam, es nem kedves, 11es nem a baratnoim mondtak nekem ezt, hanem van onismeret is a vilagon.Es mielott jonnek a tovabbi valaszok, nem nem vagyok egy p..nem oltozom ugy es nem fekszem le az elso talalkozon mindenfele alakokkal.Tudjatok mar a szandek is serto ahogy kozeledtek felenk SOKAN..ez a problema
2020. aug. 11. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!