Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy a fiuk /...

Miert van az, hogy a fiuk / ferfiak csak targykent kezelik a lanyokat/ noket?? Mit lehet vajon ezellen tenni?

Figyelt kérdés
Komolyan nem tud a fejembe ferni. Tudom mindennek ket oldala van es sok lany is ugy viselkedik ahogyan nem kene, de nem, akkor sem erdemeljuk ezt. En egyaltalan nem vagyok az a tipus, egy normalis lany vagyok, aki tud es szeret gondolkodni is, akivel lehet beszelgetni is, es nem csak egy test,es szeretne egy normalis kapcsolatot. Nem keresem direkt lepten nyomon de megis mindig azt veszem eszre, hogy az elso masodperctol nuku a tisztelet. Szamomra ez teljesen felfoghatatlan es a vegtelensegig ketsebeejto.Az pedig meginkabb, hogy ok ezt teljesen normalisnak tartjak, es eszukbe sem jut hogy megalazzak a masikat. Gondolom nem szandekosan eltervelik, hogy most aztan jol semmibe fogom venni ezt a lanyt mert ennyit erdemel es legyen neki nagyon rossz.Ket fajta van akit volt szerencsem eddig megismerni a f..boy es a pszichopata, vagy a ketto kevereke. Hol elunk? Sajnos ugy gondolom ez nem uj keletu dolog igazabol, mert 40-50-60 evvel ezelott es meg sajnos most is rengeteg az olyan ferfi aki alkoholista, vagy nem az csak hobbibol veri a feleseget stb..Komolyan ketsegbe vagyok esve mert meg csak 23 vagyok es maris ugy gondolom, hogy soha nem lesz senkim, mert NEM LETEZIK olyan aki egy ici pici tiszteletet is tudna mutatni..Erdekes kerdes, hogy igy megis hogyan vagyunk ennyien a foldon :D vagy eppen ezert.. :D

2020. aug. 10. 23:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Hoznek meg tovabbi peldat is, hamar ilyen oszinten beszelgetunk.Hogyan van az pl es ez most egy pelda csak mert en nem vagyok diszkobajaros fajta pl (eletemben 3x ha voltam) De oszinten felhaborito hogy nem mehet el egy lany pl a baratnoivel diszkoba, tancol CSAK TANCOLNI.nincs jogunk hozza anelkul hogy ne akarnanak pl megeroszakolni a tancter kozepen.Lehet mondani hogy az az a hely es ha nem tetszik ne menjek oda de pl ha en ott szeretnek szorakozni hogy nem lehet nekem jogom hozza? De erdekes..

Sajnos tenyleg sokan allat modjara viselkednek es nem tudjak az agressziv, sertett, zsarolo hiszterikus egocentrikus hozzaallasukat felretenni ha epp nem kapjak meg amit akarnak.

2020. aug. 11. 08:23
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos te egy naív kislány vagy, aki nem tudja helyén kezelni a dolgokat. Ráadásul nagyon durván általánosítasz, mintha valami borsodi faluban élnél ahol a kocsmai táncestek az egyetlen szórakozási forma és minden férfi egy disznó lenne...
2020. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
88%

"Kedves 6. gratulalok az erveidhez"

Köszönöm szépen. Látod, veled ellentétben nem csak hisztizni, de érvelni is tudok.


"Legalabb azt te is elmondhatod hogy tucat vagy😁 Ha nem irtad volna hogy egy fboy vagy akkor is rajottem volna, hidd el."

Azért vagyok tucat, mert...?

Onnét jöttél volna rá, hogy...?

Komolyan: Ilyen szövegekkel égeted magad? Ezt a szintet általában tiniként kinövi az ember. Oké, hogy te megragadtál ezen a szinten, de ha valamivel kapcsolatban nem tudsz érvelni, akkor inkább ne írd le, mert csak egy hisztis kisgyereknek fogsz tűnni.


"Pontosan emiatt a gondolkodas miatt tartunk ott ahol."

Jééézusom, ez az egyik leggázabb sablonszöveg. Hol tartunk? Milyen gondolkodás miatt? Mikor tartottunk máshol? Régenmindenjobbvót' újra?


"Halvany fogalmad nincsen rola egyaltalan hogy en ki vagyok es milyen vagyok es kinek adok eselyt"

Ne haragudj, már hogyne lenne? Te magad írtad, hogy ilyen srácokkal ismerkedsz... Te magad írtál a személyiségedről egy közhelygyűjteményt. Mi az, hogy fogalmunk sincs arról, hogy ki vagy?

Hahó királylány. Ha magadról írsz, magadról hisztizel, akkor azzal lefestesz ám magadról egy képet.


"Mellesleg egyebkent azt lehet, hogy nem is biztos, hogy eselyt adtam nekik, csak mondjuk ket szot beszeltem veluk es mar abba a masodpercben igy viselkedtek vagy eppen eleg barhol korulnezni es szamomra ez iszonytato.."

Akkor keress fel egy pszichológust, mert paranoiás vagy. Ezt látod a legjobb srác barátaidnál? Ezt látod a barátnőid pasijainál? Ezt látod minden srácnál, aki fel sem akart szedni?

Te pont ugyanazt a szintet hozod, mint az incel srácok. Tök jól kijöhetnél velük.


"azert mert te ugy akarod latni a kis szemuvegeden at hogy nehany lany ezt "akarja es szereti" az igencsak arulkodo, mert azthiszed hogy "neked van valamid ami nekunk nincsen" es akkor mar joval tobbet ersz"

Ja, hát ugye? Ugyeeee? Mennyivel jobb már, hogy te a te szemüvegeden át elszidhatsz minden férfit, de nehogymá' egy férfi a saját szemüvegén át elszidjon csak néhány nőt... :D

Nálad nem nehéz többet érni. Képtelen vagy érvelni az állításod mellett és csak egy sértett tini vagy. Nem teljesítmény nálad többet érni. Gyakorlatilag a barátnőm 5 éves kishúga is értelmesebb nálad.


"Kedves verig sertett ferfiak!"

Lásd #12-es válasz. Legalább a válaszokat elolvashatnád, mielőtt írsz valamit.


"miert ilyen heves reakcio ha annyira nincsen igazam, akkor?"

Érdekes logika. Akkor, amikor egy férfi ír ki egy nőket szidó kérdést, jóval több nő akad ki. Akkor, a nők ribizlik, mert heves a reakciójuk?

Ja, hát pacsi! Ismét a kis kettős mércéd és logikátlanságod! :D


"De erdekes hogy a nok jo nagy tobbsege egyetert azzal amit en leirtam, es a kedves ferfi valaszolok rogton tamadnak es rankharjtjak a felelosseget.."

Ebben mi az érdekes? A nőket szidó kérdéseknél meg a férfiak értenek egyet a kérdezővel. Annyira érdekes, hogy mindenki keze maga felé húz... Ja, nem.

Ráadásul, a kategóriában több a nő, mint a férfi. (Ez már másik kérdéseknél lévő szavazásokból kiderült.) És lááám, sok válasz lett felpontozva, ami nem értett veled egyet, szóval azért a nők sem értenek veled annyira egyet, mint hiszed...


"a szoveget pedig meg kellene erteni amit leirtam."

Megfogadhatnád a saját tanácsod.


"vagy en eppen nem tud egy mondatot beszelgetni haverkent, ismerkoskent mert maris azon mesterkedik hogyan vigyen agyba.es nem, nem ismerem be hogy az en szemelyisegem lenne egy eltorzult nulla, ahogy itt megfogalmaztatok nekem."

Hááát persze, hogy nem a te személyiségeddel van gond. A világon több milliárd nőtől akarnak komoly kapcsolatot, de tőled csak szexet. Hát biiiztos a több milliárd másik nővel és férfival van gond, nem veled.


Összegezve: Az a helyzet, hogy 23 évesen ideje lenne túllépned a tini korszakodon és ideje lenne felnőni. Tudod: Kevesebb hiszti, több tartalom. Amíg erre képtelen vagy, ne lepődj meg, ha 23 évesen csak szexet akarnak tőled. Egyszerűen erre vagy alkalmas.

2020. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
63%

Aha. Kérdezd meg a tipikusan az Instagramon meg TikTokon bugyiban táncoló lányokokat. Gyakorlatilag ők áruba bocsájtják a terméküket a húspiacon.


Szívesen linkelnék xhamster-es videókat, de inkább csak egy lightos YouTube videót fogok.


https://www.youtube.com/watch?v=Gt2rVH4g7Qs

2020. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, kérdező, de ilyen természettel, mint ami neked van, ne várjál mást.

Én normális vagyok, sosem kezeltem egy nőt sem tárgyként, de én a hozzád hasonló "1-2 csalodás után az összes férfi disznó aki csak szexet akar" lányokat messziről kerülöm.

Ha te az ilyen egyedeket részesíted előnyben (és azt csinálod, te magad írtad) akkor nem értem, miért vársz mást. Unalmas már ez a brutálisan általánosító, hisztis p¤csa stílus. Nőj fel.

2020. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Kedves 23. Kiscsillag, te azt bizonyitottad, hogy oltogatni tudsz valakit, nem ervelni. Valoban ennyire husbavagonak erzed ezt a dolgot, hogy nem tudsz leallni azzal, hogy oltogass engem es bizonyitsd micsoda egy nem tudom en milyen selejt ember vagyok? :D erdekes..azert valami elegge elcsuszott nalad is es sok mas hozzaszoloknal is a szovegertesben de a tovabbiakat nem kommentalnam mert te bizonyosan jobban tudod, de tudod ha szanalmas vagyok a kerdesemmel, es te olyan magas szinvonalt kepviselsz akkor nem egeszen ertem megis minek olvasod es foleg minek valaszolsz? :D
2020. aug. 11. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!