Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok ha nagyon...

Mit gondoltok ha nagyon àtizzadt ruhajú embert láttok az utcán?

Figyelt kérdés
Pl valami színes anyagon amin feltűnő, az egész háta nyaktól derékig vizes, pedig nem fut, sportol, hanem csak sétál valahova?
2020. aug. 11. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy kb negyven fok van, és ha tegyük fel, busszal, akár autóval jött, be izzadt a háta. Vagy egyszerűen csak ennyire izzad. 🤷🏻‍♀️
2020. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegénynek melege van.
2020. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy biztos melege van. Mi mást kéne gondolni?
2020. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, én is izzadok, meg szerintem mindenki ebben az időben, szóval érthető.
2020. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, izzadt oszt kész
2020. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez nem igénytelenségnek számító dolog? És a kérdésben nem egy éppen kocsmából hazasetalo pocakos bácsiról van szó, akit kicsapott az alkohol a 40 fokban, hanem igényesen felöltözött kisminkelt nőről. Azért ez elég illúziórombolo, nem?
2020. aug. 11. 10:41
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Én megértem: hőség van, van, aki előtte épp fizikai munkát végzett (ez bármelyikünkkel megeshet, könnyen beszél, aki a légkondi alatt ücsörgött), vannak akik izzadósabb fajták, nem tehetnek róla... De hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vált ki belőlem undort maga a látvány, azért ne szépítsük a dolgot, mert éppenséggel nem az...
2020. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted mit lehetne tenni ez ellen???

Ha meleg van, akkor az emberek izzadnak, és a ruhájuk is izzadt lesz.

Ha NEKED ez illúzióromboló, akkor valami álomvilágban élsz, ahol a nök nem emberek, hanem valamiféle mesealakok!

Ideje lenne felnönöd és a valoságot realizálni!

2020. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Már mi lenne igénytelen abban, hogy megizzadt a nyári melegben? Meg fog lepni, de a csinos nők is emberek, úgyhogy izzadnak.

Nincs minden utca sarkon zuhanyzó, hogy lefürödjön amint megizzadt.

2020. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik nap hazafelé mentem egy baráti összejövetelről. Olyan meleg volt, hogy 10 perc után ömlött rólam a víz. Nem vagyok igénytelen, mert fürödtem indulás előtt, aztán akkor is toltam egy zuhanyt, mikor haza értem. Használok dezodort, nem voltam büdös sem, csak egyszerűen nem lehet kivédeni ezt a 40 fokban sajnos.

Igénytelennek azt mondanám, aki már messziről bűzlik.

2020. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!