Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélendő egy pedofil ember...

Elítélendő egy pedofil ember ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nem közeledik gyerekekhez, nem esik kísértésbe soha, senkit se zaklat, normálisan él, szakemberhez jár a betegségével, őt is trauma érte gyerekként, ezért alakul ki, viszont ezt felvállalná, így tudtok róla.

Ti elítélnétek?



2020. aug. 11. 23:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Kasztráltassa magát
2020. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Indokot is kérek a válaszokhoz.
2020. aug. 11. 23:54
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Külsős emberként nem tudom elmondani, hogy mit gondolnél rólad. Volt már nem egy ilyen dokumentumfilm, hogy mi történik a „jó" pedofilokkal. Ha a családomban lenne ilyen, elfogadnám az illetőt, de sajnos nem tudnék már rá olyan szemmel nézni, mint azelőtt. El kell fogadnunk, hogy ez egy betegség, és nem egy szexualitás. Ezt sose fogja senki sem elfogadni, hisz abba gondolnak bele, hogy az ember maga akarja szeretni a gyerekeket(remélem érthető, amit írtam). Ha ez veled történt meg, akkor gratulálok, hogy segítséget kértél, és egyben sajnálom, hogy a világ már sosem fog rád rendes emberként tekinteni.
2020. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem gond, ha elmondod XY embernek, akikben teljes mértékben megbízol és, akik segíthetnek akár, de azért csak úgy bárkinek nem kéne elmondod, mert a pedofília a világon talán a legelítélendőbb dolga, 100% hogy akadnának olyanok, akik ezt nem fogadnák jól.
2020. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Hát, én hallottam már ilyenről, de szerintem nem bíznék meg benne. Így a leírtak alapján biztosan lenne egy minimális tiszteletem felé, amiért dolgozik a problémáján, de öribarik nem lennénk. De ez csak az én véleményem. Amúgy mi ihlette a kérdést, esetleg te vagy ilyen helyzetben?
2020. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Volt egy sorozatban, aminek nem tudom a címét, hisz anyám mesélte, ahol a pedofil férfi ugyan olyan helyzetben volt, mint leírtad. Viszont nem kasztrálhatták(nem tudom miért, gondolom, betegség ellenében nem csinálhatják). Ebbe belefáradt és asszem megtette maga.(de már nem biztos, hogy így történt). A rész végén kifutott egy jármű elé.


Ezzel nem szomorítani szeretnék senkit, holnap megírom a sorozat nevét, amint megtudtam.

2020. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem. A gyilkosokat sem ismerjük előre, nem is ítélünk el emiatt senkit, mert "talán gyilkos lesz"
2020. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól, csak valahogy eszembe jutott, hogy el tudjuk-e fogadni a világ egyik legelítéltebb dolgát, egy nem ártó, segítséget kérő kontextusban
2020. aug. 12. 00:43
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem ítélném el, hiszen nem ő tehet róla, de ugyanakkor nem is tudnék benne megbízni. Egy percre sem hagynám kettesben egy gyerekkel. Lehet, hogy eddig sose nyújt hozzájuk, de semmi nem garantálja, hogy ez nem fog majd megváltozni egyszer. Inkább nem kockáztatnék. Ha a családomban lenne ilyen ember, valószínűleg még a felügyeletem mellett sem engedném a gyerekem közelébe, hiszen már annak a gondolata is elborzasztana, hogy esetleg fantáziálgat a gyerekemről.
2020. aug. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

9:

Egy kérdés hozzád, és mindenkihez, aki nem bízna meg benne:

A csinos feleségedet kettesben mered hagyni a legjobb barátoddal?

2020. aug. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!