Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélendő egy pedofil ember...

Elítélendő egy pedofil ember ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nem közeledik gyerekekhez, nem esik kísértésbe soha, senkit se zaklat, normálisan él, szakemberhez jár a betegségével, őt is trauma érte gyerekként, ezért alakul ki, viszont ezt felvállalná, így tudtok róla.

Ti elítélnétek?



2020. aug. 11. 23:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
Hát biztos nagy ívben elkerülném és ha lenne gyerekem rá se nézhetne egy pillanatra sem. Elég csak egy kis figyelmetlenség, nála bekattan valami és kész. Szerintem ezeket nem lehet “megjavítani”, hiába jár orvoshoz. Azok akik elmegyógyintézetben vannak, őket se szokták kiengedni. Életük végéig gyógyszerezik őket, aztán elég egy pillanat és lehet kinyírja az ápolót, ha nem figyelnek oda. Tudom csúnyán hangzik, de az összes ilyen ember szerintem genetikai hulladék. Nem lenne kár értük, egyikért sem. Hozzátartozóknak is könnyebb lenne, végre felszabadulnak, nem kell egyszerre megvetni és sajnálni is nekik valakit, csak mert a rokonuk.
2020. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

11:

Az, hogy pedofil hajlamai vannak, nem feltétlenül jelenti azt, hogy időzített bomba. Ha számodra szexuálisan vonzó a feleséged húga, az nem jelenti azt, hogy rá is nyomulsz. Amelyik pedofil orvoshoz fordult az dícsérendő, mert ők veled ellentétben jószandékú emberek, nem akarnak ártani, és mindezért erőfeszítéseket is tesznek.

2020. aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Hmm...úgy látszik a társadalom még nem áll készen a valódi elfogadásra. A felszínen mutatja, hogy ő pc, elfogad mindenkit. De magában a halálát kívánja. (Nem kell szó szerint érteni feltétlen)

Sajnos erre számítottam.


Azért elgondolkodtató, hogy mindenki az elfogadást hírdeti, de itt egy olyan emberről van szó akit trauma ért, megerőszakolták gyerekként, vagy súlyosan verték, vagy megalázták, felismeri a betegségét, mindent megtesz érte, a legkisebb rossz szándék sincs benne, és így viselkednek vele. Pont az ilyen elutasítás és "passzív" üldözés miatt tudna olyannál is bekattanni valami akinél egyébként sose történne meg. És lehet ezért erőszakolja meg a te gyereked, mert gyűlöletet kapott mindenhonnan

2020. aug. 12. 09:07
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

13


A gyilkos is elfogad mindenkit, hiszen ez a bulija:DDD

Akkor mindenkinek őt is el kell fogadni...szerinted.


Ha valakit megvertek még senki sem fog attól tartani, hogy ő is mindenkit verni fog.

Azonban eseted már úgy kezdi, hogy zaklatták s ő is zaklatna másokat....vigye a kaszás;)

Ezen nincs mit elfogadni, inkább határozottan közeledése esetén kipofozni az aurából.

2020. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%
Én az vagyok és én egyetértek azokkal, akik azt írják, hogy nem engednék a gyereket a közelébe az ilyennek, nem csak a gyerek miatt kell ez, hanem az illetőnek is sokkal jobb, ha távol marad tőlük.
2020. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%

#10 Az egy teljesen más dolog, a pedofília egy mentális betegség, olyan mint a depresszió, mi mentálisan beteg emberek időzített bombák vagyunk úgymond, másképp működik az agyunk, ha tetszik, ha nem, egyik napról a másikra megtörténhet a baj sajnos.

15-ös voltam.

2020. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
Kezdjük ott, hogy a legtöbb esetben nem is pedofilok követik el ezeket a bűncselekményeket, hanem valami más betegségű emberek. Sokan nem a gyermeki testre izgulnak, hanem magára a kihasználhatóságra, egy kisgyerek viszont könnyen kihasználható ugyebár. Vagy vannak, akik szimplán csak meg akarnak erőszakolni valakit kíváncsiságból, erre egy gyerek megintcsak pont jó, mert nem tudja magát megvédeni. Rengetegen bosszúból is erőszakolnak gyereket.
2020. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Azonban eseted már úgy kezdi, hogy zaklatták s ő is zaklatna másokat....vigye a kaszás;)"


Legalább olvasnád el a kérdést, az a lényeg, hogy kevesebb más iránti zaklatási szándék, mint benned.

2020. aug. 12. 17:31
 19/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem ítélném el, ugyanúgy viszonyulnék hozzá, mint bármelyik másik emberhez.
2020. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
58%

#12-es Nem a #11–es vagyok, de válaszolok a magam érveivel.

Nos ebben az esetben nem, mivel a szexuális vágyaimat kielégíthetem a feleségemmel és a lebukási esély is hatalmas lenne.

Viszont, hogyha a feleségemet nem zavarná a félrelépés és tegyük fel hónapokra lennék összezárva a feleségem húgával egy Hotel szobában kettesben és a feleségem meg a világ másik végén akkor meg miért ne?

2020. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!