Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor először mentél textil...

Mikor először mentél textil mentes szaunába milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
Mindenféle szexuális vágy nélkül, csak kíváncsiságból.

2020. aug. 12. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Meztelen szauna. Ha kiirtad volna,talan masnak is leesik. Nem voltam meg,de nem is megyek.
2020. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer voltam Svédországban egy hagyományos, tengerre épített szauna házban, télen. Én rendkívül feszélyezve éreztem magam az elején, kínunkban halálra röhögtük magunkat a barátnőmmel. Miután beültünk és átéreztük egy kicsit a hely atmoszféráját, már egyáltalán nem volt kellemetlen, sőt. Igazából rendkívül természetes volt mindenki részéről, senki nem bámulta a másikat.

Ott a férfi és a női szekció abszolút egymástól elkülönítve működött, semmiféle szexualitás nem jelent meg.

2020. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy megvilágosodás. Rájöttem, hogy mekkora belek voltam eddig, hogy nem ilyen helyre jártam. Sokkal jobb és természetesebb. Azóta nem is járok gatyás melegedőkbe, csak olyan szaunába, ahol nem szabad fürdőruhát viselni.
2020. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Semmi extra. Láttam a feliratot, hogy textilmentes, továbbá a bejáratnál a fogason lógtak a fürdőruhák, erre én is levettem.

Hogy milyen élmény volt???

Ugyan olyan meleg volt mint a fürdőruhásban. ;)

2020. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hollandiában voltam először 20 évesen a tengerparton. Nagyon-nagyon bejött, korombeliekkel, mindenki nagyon kedves volt és pont annyira szexuális, mint egy bármilyen más közös kiránduláson.


Itthon viszont nem szívesen járok, mert a forgalmas helyeken húspiac az egész, főleg Bp. környéki strandok, Gárdony. Megy a szájtátva bámulás, 1 nőre 10 férfi, megesett, hogy hozzám és barátnőmhöz tíz percenként jött oda valaki...

Meztelen (fiatal, <100kg) nő = könnyű ribi

Rémesen anti-kultúra.


A legközelebbi jó helyek Ausztriában vannak.

2020. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#5: Ha Gárdonyba mentél, akkor sikerült a legrosszabb helyet megtalálnod. Az nem is nudista strand igazából. Borzalmas. Menj el egy rendes helyre, ahol fizetsz a belépőért, (Délegyháza, Balatonberény, Balatonakali, stb.) és hidd el, nem azt fogod tapasztalni, amit Gárdonyban.
2020. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Augusztusban voltunk egy dunántúli welnessbe, ahol két szauna üzemelt egymás mellett. Az egyik szigorúan textiles volt, a másik ajtaján a "fürdőruha nem kötelelző" feliratot helyezték el.

A kamra bejáratnál mindenki a fogasra akasztotta a fördőruháját,és elvett a pultról egy egyen-lepedőt. Volt aki tessék-lássék magára borította, de a többség semmit sem takargatott.

Nem volt kukkolás senki sem forgatta a szemét, ültünk és melegedtünk.

Lehet ezt így is.

2020. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Jó néhány évvel ezelőtt az Aquaworld Resort saját wellness részlegén találkoztam először a lehetőséggel, ahol külön fürdőruhás, és mentes szauna részleg is volt. Előtte is nagyon sokat szaunáztam már és ahogy utána olvastam tudtam meg, hogy ezt ruha nélkül az igazi csinálni, ezért vettem a bátorságot is kipróbáltam. Talán az első kör végéig éreztem magam feszélyezve, de mivel mindenki meztelenül volt, és senki nem foglalkozott a másikkal ez el is múlt. Azóta ha tehetem, csak olyan helyre megyek szaunázni, ahol a szaunában tilos a fürdőruha használata.
2020. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

értem

de azt is olvastam, hogy van aki azért megy hogy nézze kinek mekkora a melle, vagy mekkora a f*sza

2020. okt. 6. 17:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Normálisabb helyeken ez nem jellemző.

Engem mondjuk nem zavar, de aki ezt csinálja, annak azt kívánom, hogy nagyobb öröme ne legyen az életben. Aki meg szégyenlős, az magára terítheti a lepedőt, és meg van oldva a kérdés.

2020. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!