Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem mondok ilyeneket...

Csak én nem mondok ilyeneket sosem?

Figyelt kérdés

Konkrétan az van, hogy akármelyik ismerősömmel/munkatársammal vagyok, és elmegy egy jó nő előttünk, akkor az összes elkezd arról beszélni hogy "de megdugnám". Nekem soha az életbe nem jutna eszembe ilyen, hogy kb fél percre láttam, de már lefektessem, inkább elhívnám randira vagy hasonlók. Az a baj hogy szinte minden ismerősöm így reagál, nekem meg kellemetlen hogy én nem. Bennem van a hiba?

21F


2020. aug. 13. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem exem meselte hogy ök akkor csinaltak ilyeneket mikor kb 10 èvesek voltak es valojaban azt sem tudtàk mit beszélnek es ez volt nekik a vicces.
2020. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Te valószínűleg egy intelligens ember vagy, aki a nőt nem szexuális segédeszköznek nézi. Ez a normális, neked van igazad.
2020. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan már, amelyik kutya ugat az nem harap. Ha az a nő meghallaná és odamenne valamelyikhez, hogy akkor gyere fel és lássuk milyen fából faragtak csak nyekeregne. A duma megy, semmi más.
2020. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
79%
Szerintem is a te hozzáállásod a normális, emberi viselkedés a másik felé.
2020. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Én se mondok ilyeneket és normális emberek sem.

Sokan viccből mondják, aztán meg kipletykálják magukat azon, hogy "milyen alján öltözik" az adott illető, akire rámondták, hogy megfektetnék.

Amúgy csak fallosz méregetés az egész, mert "menő" szerintük.

De igen, pont az ilyenek nem tudnának mit kezdeni egy nővel.

Én kerülöm az ilyeneket, rosszabb az intelligenciájuk, mint egy kőkorinak.

2020. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Kiscsillag - Állnak a férfiak


"Állnak a férfiak sör-, meg borszagúak.

Állnak a férfiak, állnak a férfiak.

Nézik, kit lehet megdugni,

És sohase fogják megunni,

– Azt nézd, milyen! – mondják,

És oldalba bhasszák akkor egymást."

2020. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Csomó ilyen van, hogy ha pár másodperces a csend, akkor pofáznia kell, ha valami moccan, pofáznia kell, ha eszébe jut bármi, pofáznia kell... Vissza se emlékszik kb semmire, ilyen kóboráramok mozgatják tán a száját is, full robotpilótán szakad keresztül az életén. Annak, ami benne lakik, ilyen virágai meg gyümölcsei lesznek. Nem hiszem, hogy nagyon megérné figyelmet fordítanunk rá, ő se teszi. Mármint még önmagára se figyel, nemhogy rád.
2020. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Én 18 év alatt még soha nem mondtam ilyet.

Egyrészt azért nem, mert a létező legnagyobb tiszteletlenségek egyikének tartom a jelenséget egy nővel szemben (Ráadásul egy olyan nővel szemben, akit nem is ismerek), másrészt meg én úgy gondolom, hogy ez a viselkedés egyenlő egy kisiskoláséval, akit egyáltalán nem neveltek a szülei, és csak az utca nevelte őt.

2020. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez számít intelligensnek? Hogy valaki nem fejezi ki azonnal a szexuális vágyait hangosan. Hát gyerekek, jól leadtuk a színvonalat.


Kérdező,semmi személyes, lehet, hogy tök okos meg intelligens vagy.

Csak számomra ez alap dolog, nem ettől mondom azt valakire, hogy intelligens.


Volt ilyen ismerősöm, állandóan azt nyomta, hogy ezt a csajt így, a másikat úgy, a harmadikat meg amúgy... meg hogy ő nem áll szóba olyan csajjal, aki nem csinál ezt vagy azt. Szerintem ez nagyon gáz, engem (is) feszélyezett, hogy ezt kell hallgatni.


Mármint, megértem, hogy megmozgatja a fantáziáját valaki, de álljon már meg a menet.


A világban van a hiba, nem benned, meg azokban, akik ezt hasonlóan látják. Kb most ez a "normális", mert a médiából, minden forrásból ez jön, hogy ezt így kell, és akkor fasza gyerek leszel, egy igazi alfa.

Szánalmas, hogy ide jutottunk...

2020. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondok ilyet. De most megnyugtattál, azt hittem már hogy velem van a baj, mikor körülöttem mindenki ezt csinálja...

24F

2020. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!