Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyhogy első ránézésre...

Hogyhogy első ránézésre extrovertáltnak tűnök?

Figyelt kérdés

Sok ember akart már velem barátkozni, viszont egy idő után feltűnt nekik milyen zárkózott és csendes vagyok, így utána nem nagyon keresték a társaságomat. Pedig, ha lenne idejük kivárni, hogy megnyíljak teljesen én is tudok olyan lenne, mint egy extrovertált :(

Ilyenkor már a nézésük is másabb lesz, úgy néznek rám, mint egy furcsa emberre ( és valószínű ezt is gondolják )


Tudok tenni valamit? Vagy ez ilyen és fogadjam el?


2020. aug. 13. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is.:( Eladó vagyok, így a munkám során közlékeny és kedves is vagyok és így többen akartak már velem barátkozni, de ilyenkor akaratlan is felhúzok egy falat és úgy járok, mint te is.:( Pedig jó lenne barátkozni, ismerkedni.
2020. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Csendes vagyok (és introvertált) és nem bőbeszédű, viszont tudok ugyanolyan hangos és sokatbeszélő lenni azokkal akikkel jól érzem magam. Kénytelen leszel elfogadni ezt, sajnos nagyon sok ember azt hiszi csak az van, amit lát. (Iskolában milliószor megkaptam a kérdést, miért vagyok komoly (osztálytárstól és takarítónőtől is), közben csak nincs közös témánk)

Biztos van; ha nincs, keress olyan embereket, akikkel közös érdekeltségeid vannak, és érezd jól magad velük.

2020. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!