Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szingli lányok, van kiszemelte...

Szingli lányok, van kiszemeltetek? Alakul köztetek valami?

Figyelt kérdés
Ha nem, mi az akadálya?

2020. aug. 14. 04:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. aug. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Net tarskerin mindig csak odabögögnek par mondatot.

Azaz csetelgetünk ugy, hogy amugy tök mindegy neki hogy megismer e vagy nem, es ez megy honapokig.


Akik meg randira hivnak gyakorta nem illenek hozzam meg forditva


Utcan meg nem fogok pasikat leszolitani ismerkedni.mert egynek valaszoltam csak es egyböl könnyü nönek nezett aki szoba all mindenkivel

2020. aug. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Kiszemelt(ek) mindig van(nak). Ha neten beszélgetek abból sose lesz semmi komolyabb pár hetes beszélgetésnél. Valahogy nem érzem, hogy összepasszolnánk, akivel meg igen, az egy idő után ignorál, én meg nem futok elment vonat után. (Plusz nem vagyok az a nagy ,,pasizós,, típus.)

19L/N

2020. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Kiszemelt(ek) mindig vannak, de most nincs kifejezetten egy, akiért oda meg vissza vagyok. Szóval jelenleg több lánnyal és fiúval is chatelek online, de mindig eltűnnek és nem lesz semmi. Illetve pár hónappal ezelőttig nagyon szerelmes voltam egy nagyon jó fiúbarátomba. Aztán elmondta, hogy pasija van, szóval azután az esélytelenek nyugalmával egy idő alatt teljesen lebontottam az összes olyan irányú érzelmem. Bár vele amúgy sem jöttem volna össze. Ő az, akivel ha összejönnék és a szeszélyeim miatt vége lenne, akkor nagyon sajnálnám, hogy elcsesztem a barátságom.


17l

2020. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, nagyon tetszik, odáig vagyok érte, de kapcsolatra nem kéne. De én se neki, még szexre se, szóval nem alakul semmi, hiába flörtölök vele minden nap, minden percben. :D
2020. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Idén végeztem gimiben és most per pillanat nincsen. Tizenegyedikben volt egy, természetesen 0 esélyem volt nála, de jobb is így, mert eléggé.. érdekes fiú lett belőle.
2020. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Nincs nem szokásom előre eldönteni, hogy milyen legyen mik az elvárásaim ez nem olyan mint a pizza, hogy megrendeljük. Én szeretem a váratlan helyzetet és akkor döntök.
2020. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Nincsenek. Kb 13 éves koromban volt utoljára, hogy valakire csorgattam volna a nyálamat, 15 évesen akire azt mondanám, hogy "crush". Nem tartom ezeket gyerekesnek, simán nem foglalkozok ilyen pasis dolgokkal... Hagyom, hogy aki akar, udvaroljon, aztán vagy alakul, vagy nem.
2020. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem, szerintem az az akadály, hogy nem igazán szoktam ki menni, így nem ismerek meg új embereket.A barátaim pedig 99% heteró lány, az 1% pedig egy meleg srác.Nem nagy szokásom fiúkkal barátkozni.Én azért hiányolom azt a régi érzést, mikor szinte mindig ő jár az eszedbe, kicsit őrjítő, de mikor valakinek már csak a gondolata boldoggá tesz...Na ezt hiányolom, de elvagyok egyedül is, mostanság amúgyis megint sokat kell kimennem.Meglátjuk milyen lesz.
2020. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!