Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal lányok! Ha ti indokolat...

Fiatal lányok! Ha ti indokolatlanul megsértődtök valami miatt a kiszemeltetekre, akkor később hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés

Lehet érthetetlen a kérdés, de a lényeg, hogy egy lány, akivel kezdünk közel kerülni egymáshoz, olyan kicsinyes baromságon rágott be rám, hogy az valami vicc. Komolyan, logikailag is ütik egymást, ilyenre be sem lehetne durcázni. Én mondtam, hogy de nem úgy értettem a dolgot, nem is azt írtam, erre: "oké".

Azóta nem írtam neki, mert most én miért kérjek bocsánatot a semmiért? Kajak semmi rosszat nem csináltam.

Néha ír magától, hogy mi a helyzet velem vagy mit csinálok, mert egyértelmű, hogy nagyon kedvel, csak nem értem ezt, hogy mi értelme volt megsértődni. Szóval abban bízok, hogy később rájön, hogy nem kellett volna megsértődni, így majd ír, mintha mi sem történt volna.. Van erre esély vagy nekem kell megalázkodnom és játszani, hogy ő az áldozat? Nincs ehhez kedvem, mert nincs igaza.

Szóval, ha ti később rájöttök, hogy nem volt igazatok, akkor makacskodtok és nem csináltok semmit, csak vártok, vagy megerőltetitek kicsit magatokat és kezdeményeztek? Mire számítsak?

18 éves lesz a hölgy..


2017. jan. 6. 01:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Másik dolog, amit észrevettem. Ha nem írok neki egy ideig, akkor elkezdi más srácok képeit lájkolgatni. :D De komolyan, tudom, hogy direkt provokál engem, csak én meg nem vagyok buta gyerek, nem fog ez engem felidegesíteni. Gondoltam leírom ezt is.
2017. jan. 6. 01:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Indok mindig van!
2017. jan. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt eszre vettem en is.
2017. jan. 6. 01:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos azt varja, hogy irj neki, legalabbis magambol kiindulva ezt tudom mondani.:D Talan a buszkeseg az, ami miatt ilyenkor nem latjuk be, hogy nem volt igazunk. Beszeljetek meg a dolgot es minden jo lesz.
2017. jan. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pöppet gyerekes a lány nem gondolod? Egészen addig amíg nem írtad, hogy 18 azt hittem, hogy olyan 13 évesek lehettek. De most komolyan beszéljétek meg vagy semmi értelme az egésznek.

Amúgy legtöbbször lány létemre én se értem a nememet. Valószínűleg most épp a barátnőinek hord el mindennek, hogy "Pista milyen bunkó volt". Jelen esetben te vagy Pista.

2017. jan. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele igen. Eppen ezert is lepodtem meg en is. Engem nem zavarna a vuszkeseg de istenem, ennyire piti dolgon szanalom besertodni. Mint mikor kiboritasz egy csepp vizet, feltorlod es anyad leolt hogy miert boritottad ki.
2017. jan. 6. 01:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha szerinted indokolatlan, de a lany szerint indokolt valami (barmi, sertodes, vasarlas, eves, barmi!), akkor ez olyan nezetkulonbseg, amit, ha nem tudtok megbeszelni egymassal, akkor az ketsegesse teszi a jovotoket: hiszen mindig lesz valami, ami szerinte indokolt, szerinted nem.

Egyikotoknek sem kellene sem megalazkodni, sem megjatszani barmit is, csak egeszen egyszeruen, ugy tunik, nem illetek ossze.

2017. jan. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tompa1986 válasza:
Lehet csak érik a lecsó :)
2017. jan. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:'DD utolso ez is egy opcio.
2017. jan. 6. 08:17
 10/10 anonim ***** válasza:
kislányok igy csinálják. Ilyenkor azt várja hogy elkápráztasd, vegyél neki kárpótlásul pár száz ezer ft értékbe ékszert amire azt tudja mondani hogy oké felejtsük el ami volt.. Én hagynám a francba, kinek képzeli magát azt meg kérdezném
2017. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!