Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan barátotok/barátnőtö...

Volt olyan barátotok/barátnőtök,aki titokban elszerette a kiszemelteteket vagy esetleg a párotokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ideje tetszett egy pasi.Barátnőmmel elsétáltunk arra,amerre dolgozik ez a férfi.Na itt kezdődött minden,mert oda is jött hozzánk kacérkodni mind kettőnkkel. Innentől utólag kiderült,hogy a "barátnőm" mindennap lejárt hozzá,amikor dolgozott.Velem meg valamilyen oknál fogva nem beszélt,vagy ha beszélt tagadta és bennem a reményt keltette. 1 év múlva bevallotta,hogy azért került,mert már összejöttek és terhes is ettől a pasitól. Gondolhatjátok...azóta próbál velem újra barátkozni,de úgy érzem ezt el kell engednem,de fáj annak ellenére,amit tett.

A rengeteg pszichés szorongás,lelkizés miatt nagyon beteg lettem..jött egy másik pasi,akivel azóta együtt vagyunk.Nagyon szeretjük egymást. Pár műtéten túlestem,egyszer nem érdeklődött felőlem ez a "barátnő".Megjegyzem egy társasházban élünk...tehát csak pár emelet választ el. Biztos én is tettem olyan dolgokat,ami neki bántó volt,de szerintem az ő ütése durvább volt. Mit gondoltok? Volt hasonló sztorytok?

Még annyi,hogy bajban sose keresett,ha felhívtam szakítás miatt,hogy magam alatt vagyok és átmehetek-e,mert pánikrohamaim vannak,akkor pl hiába volt otthon,nettezett,nem engedett be.Ha minden jó volt,akkor keresett,de bármi baj történt,akkor már nem kellettem.Csak a jóban..így érzem.


2020. aug. 6. 07:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

A te esetedben csak az őszinteség hiánya volt a rossz. Nem szerette el tőled senki a pasit, mert ők szerettek egymast, annyira is hogy baba lett belőle. Ebbe pedig kar is beavatkoznod.

Velem olyan volt hogy tényleg szerelmes voltam egy pasiba, 2 évig folyamatosan. Egy osztalytarsam (gimi) ezt észrevette a barátnőivel, és mindenkinek csúnyákat mondott rólam utana, hogy én mit képzelek magamról, sőt a srácnak is elmondták. Ez a csaj utána 1 hétre rá összejött a pasival, kemény 1 hétre. Csak hogy nekem fájjon. Tehát itt hibás volt a csaj, mert csak fajdalmat akart okozni. :D

2020. aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mármint ugy ertem egy hetig voltak is egyutt. Gondolom jo érzés volt a csajnak hogy én xarul erzem magam miattuk. :D
2020. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Anno nekem is ilyen volt ha vkire felhivtam a figyelmet egyböl raugrottak.

Igy onnanstol titokban tartottam ki tetszik valojaban nekem, es ugraltattam öket màs pasikra(azt kamuztam ez meg az meg amaz tetszik.) Röhöges volt nezni, ahogy szanalom sracokat is megkörnyekeznek.


A maganelet nem tartozik a bnökre

2020. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha van egy "kiszemelted", az nem jelent semmit, mert az nem kapcsolat!

A kiszemelted nem a tiéd, ha eléggé megtetszel neki, akkor lehet belöle valami, de a döntés nem a te kezedben van, hanem a másikéban.

Attól, hogy neked tetszik valaki, ez a barátbnödet sem kötelezi távolságtartásra, föleg, ha az egész csak a te fejedben létezö valami.

2020. aug. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez minden volt csak nem barátnő. Ne törd magad rajta! Jobbat érdemelsz!
2020. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Igen volt. Egy suliba jártunk, megértettük egymást bár teljes ellentettjei voltunk a másiknak. Az iskola végeztével én maradtam a vidéki városban, barátnőm Budapestre költözött. Bármikor akár az éjszaka kellős közepén is becsöngethettünk egymáshoz. Teltek az évek, családunk lett és semmi nem változott jóban maradtunk.

Meghirdettek egy Omega koncertet Pesten, megkértem vegyen rá jegyet /még nem volt online rendelés/ nekem és férjemnek. Semmi gond megvette. A nagy nap előtt kiderült nagyon beteg vagyok, ezért megkértem menjen el a koncertre a párommal, tudtam barátnőmnek ez nem kis szívesség mert nem szerette az előadókat.

Három hónap múlva kiderült lefeküdtek egymással, nem hisztiztem csak férjemtől elváltam a barátnőmmel pedig azóta sem találkoztam.

Azóta nem barátkozom nőneműekkel.

2020. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha pasikrol van szo ott nök között baratsag az nincs. Ez teny es valo.
2020. aug. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, a te esetesben ez nem elszeretés, flörtöltetek mindketten a sráccal, a srác a barátnőd felé nyitott, nem feléd. Ez benne van a pakliban.

Persze, ettől még fájó, de nem árulás. Viszont nyilván sejtette, hogy te annak vennéd, azért került utána.

2020. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Volt. Megdugatta magát vele. Azóta már nem vagyunk barátok. :)))
2020. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Az ilyen embert miért nem léped át?:)


Tanuld meg: barát ttabu volt/van/lesz-mindig. Aki ezt áthágja, az sosem lesz a barátod, mert az ilyen emberek mindegyike jellemtelen.

2020. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!