Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szülés után a legtöbb nő...

Szülés után a legtöbb nő tènyleg “megasszonyosodik” (testileg)?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2020. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
De.
2020. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb. Nézz végig az utcán és a strandokon. Igen kevés azaz anyuka, aki visszafogy szülés előtti alakjára.
2020. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Bár mindenki más mértékben.
2020. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Általában ez látható, de ezzel szerintem nincs semmi baj.

Ráadásul nem csak a szülés miatt van ez, hanem az életkorból adódóan is. Egy tininek még gyors az anyagcseréje, könnyen fogy. Egy 30+ embernek már egyre jobban meg kell válogatnia, mennyit eszik és mozog. Jó példa erre, hogy a férfiak is híznak általában, pedig ők aztán nem szülnek.


Szerintem viszont egy ember 30-40 évesen is lehet csinos, még úgy is, hogy már nem a tinikori alakját birtokolja... Persze nem kell túlzásokba esni, tehát 120 kg-ra meghízni, de ami általában látható az ennyi idős embereken, az egyáltalán nem néz ki rosszul.

2020. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem csupán súlyfeleslegről van szó. Megváltoznak a formák, nagyobb pocak, szélesebb csípő. Pl. pont a minap néztem egy anyát a 15-16 éves lányával (oké, régen szülte), hasonló alkat, le se tagadhatnák egymást, de anyuka csípője jóval szélesebb volt, és nem volt elhízva, pl. combjuk tök egyforma vastagságú volt. Meg az anyának nagyobb hasa volt.

És még egy érdekes megfigyelés: "görnyedt" hát, mert ahogy az anyuka tartja a kisgyereket, a hasa előre tolva, háta hátragörbül, hogy a gyereknek kényelmes, biztonságos legyen. Ez is olyan asszonyos dolog.

2020. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Én nem asszonyosodtam meg szülés után.


De amire rátaláltam teljesen véletlenül: vannak nők, akiknek az átlagnál gyengébb egy picivel a pajzsmirigyük, és egy terhesség nagyon megterhelő a szervezetük számára. Ezért rejtve elkezd alul működni nekik és a felülműködés is megfigyelhető ezeknél a személyeknél.Illetve gyulladás, amit egy sima PM vizsgálat még nem mutat, ahhoz UH kell.

Én ennek tudatában javaslom, ha valaki tényleg elkövet mindent és a siker alig, vagy nem jön nézesse meg magát.

2020. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Rengeteg ellenpélda van erre jelenleg a környezetemben. Talán azért, mert edzeni járok, és ott sok olyan anyuka van, akikről meg nem mondanád, hogy már szültek, azt meg főleg nem, hogy van, aki már 2-3-szor is. Rólam se mondaná meg senki, hogy van már gyerekem. A csípőm se lett szélesebb, a mellem se lóg, pedig 3 évig szoptattam, a hasam se nagyobb, mint a gyerek előtt volt. De kolléganőim között is vannak olyanok, akikről nem mondanád meg, hogy már 2 gyerekük van. Szerintem ebben is erősen számít a genetika is meg az életmód, a rendszeres sport/testmozgás, egészségi állapot.
2020. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Hàt tinilànyalakjuk biztos nem lesz utana
2020. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Megváltozik az alakjuk de ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy elhíznak vagy ilyesmi. De ha összehasonlítod ugyanannak az embernek a képeit még az első terhessége előtt és anyukaként, szinte mindig látszik, hogy pl. a csípő szélesebb lett, a mell meg löttyedtebb. Függetlenül attól, hogy így simán az utcán nem mondanád meg hogy szült, szóval csinos utána is, csak másképpen.
2020. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!