Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg érezni testileg ha...

Tényleg érezni testileg ha elmúltunk 30 évesek?

Figyelt kérdés

Hogy itt fáj, ott fáj, kevésbé bírjuk a fizikai terhelést stb. Nagyon sok embertől hallom de én semmi ilyet nem érzek, pedig 40 éves vagyok.


Nem az a helyzet hogy mikor a legtöbb ember elkezd dolgozni a 20-as évei elején, közepén akkor sokan ha sportoltak is fiatalon azt abbahagyják és még szinte wc-re is autóval járnak, így a testük értelemszerűen legyengül?



2019. márc. 12. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem érzed, akkor meg is válaszoltad a kérdésed.
2019. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ez emberfüggõ,hogy ki milyen energiával bir.
2019. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Az a helyzet, hogy halálra hajtják magukat, ami egy idő után a testükön is érződik.

Ez pl. a sportolókra fokozottan igaz. 40 éves korukra szinte tönkremegy a testük.

2019. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Na, majd 40 felett. Akkor jön a szemüveg, az izületi fájdalmak, a lúdtalp/harántsüllyedés okozta járási fájdalmak és a többi.
2019. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3


Ez olyan érthetetlen, és mindezt azért hogy gagyi tömeggyártott serlegeket és érmeket kirakhasson a polcra.

2019. márc. 12. 17:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy élsportoló hajtja halálra magát és teszi tönkre a testét, hanem az egyszerű mindennapi ember is aki 2-3 műszakban dolgozik csak hogy fizethesse a sz.aros kis garzonlakását és a kajáját Orbániában.
2019. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6


Igen, én is dolgoztam 3 műszakban 10 évvel ezelőtt. Olyan furcsa hogy sokan azóta is ott dolgoznak. Nekem teljesen egyértelmű volt hogy egy ilyen munkahely kizárólag átmeneti lehet.

2019. márc. 12. 18:10
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
lehet, hogy neked ez egyértelmű volt, és csodálatos, hogy volt belőle kiutad. Nem mindenkinek van. Max amit tehetünk az az, hogy az ilyen embertársainknak segitünk ahol tudunk.
2019. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván emberfüggő, nekem mióta élek ferde a gerincem és már tiniként is fájt a hátam, húsz fölött már kezdett rendesen fájni időnként. Nyilván ahogyan öregszel egyre rosszabb lesz, de ez étrend és mozgásfüggő is. Ha nem viszed túlzásba a sportot és normálisan eszel testileg sokkal lassabban fogsz öregedni. Persze ezt pont én mondom.
2019. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem lettek gondjaim 30 fölött, igen. pedig igyekeztem egészségesen élni. ezen kívül a testem sem olyan ruganyos, az izom nem épül fel olyan könnyen.
2019. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!