Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék pozitivabban...

Hogyan tudnék pozitivabban boldogabban állni az élethez?

Figyelt kérdés

Borzasztó negavtiv, voltam, és vagyok is. Jelenleg 21éves vagyok, pénztárosként dolgozom, pedig van szakmám, és érettségim. Nincsenek barátaim, sose volt párkapcsolatom, anyukámmal élek. Szóval nincs túl sok pozitív az életemben. De arra gondoltam, hátha kirángatnám valahogy magam ebből a depiből, és talán fejlődne az életem is. De nem tudom hogyan.

Nincsenek álmaim, céljaim. Az egyetlen dolog ami boldoggá tesz, az a macskám, és a sorozatok. De nem szeretnék depis vénlányként meghalni. Valami tanács?

21n


2020. aug. 16. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Találni kell egy hobbit, mert akkor könnyen találsz egy társaságot, aztán ott barátokat. Barátok révén akár szerelem is kialakulhat és aztán lesz kihez bújni, amikor nézed a sorikat. Szóval kell egy hobbi!
2020. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igényelj több szabadságot, szerezz be egy fényképezőgépet s fedezd fel a környezeted, tájat, vidéket...
2020. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!