Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki melyik kategóriába tartozik...

Ki melyik kategóriába tartozik inkább: mindig mindenhova időben elkészülsz, vagy sokat elpepecselsz a készülődéssel és emiatt sokszor sietned kell?

Figyelt kérdés
A készülődés alatt nemcsak a megjelenéseddel kapcsolatos (öltözködés, vagy hölgyeknél sminkelés) dolgokat értem, hanem azt is, hogy a szükséges iratokat jó előre bekészíted, vagy épp akkor kapkodod össze stb.
2020. aug. 17. 16:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezért is tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok arra, amit többen is érintettetek, ez az időérzék. Hozzáteszem: én is inkább sokkal előbb ott vagyok, mert inkább én várjak, de sokszor gondolom úgy, hogy már jóval előbb odaértem, aztán cak elmegy az idő, pl. utazás közben is nagyon telik. Vagy egyszer lemértem egy rövidebbnek tűnő sétát, hát 10 perc volt, de azt hittem 5 perc alatt értem oda. Míg ha ez a tíz perc semmivel sem telik, akkor fél órának tűnik.
2020. aug. 17. 19:02
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 Okos telefonos ébresztős emlékeztetés vált be nekem.
2020. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindent előre előkészítek és el is pakolok, minden programot felírok legtöbbször a telefonomba és több emlékeztetőt beállítok, a fontosságát tekintve. Hiába állok neki időben, sajnos mindig kapkodás lesz a vége.. Ezen szeretnék változtatni, egyelőre vegyes sikerekkel vagyok.

Összességében szerencsére nem szoktam késni, ha elő is fordul, 5 percnél nemigen több. Találkozóknál általában én várok a másik félre.

2020. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Okos telefonos ébresztős emlékeztetés vált be nekem."


Én is azt csinálom, azon lepődök meg folyamat, hogy "10 perc CSAK ENNYI?" :D

2020. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én mindig korán elkészülök, aztán úgy vagyok vele, hogy ó még van 20 percem, elpepecselek addig valamivel és ezért késés lesz a vége.
2020. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!