Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor az újonnan megismert...

Mikor az újonnan megismert haverommal sétálunk, sokszor előttem megy, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

30 éves férfi vagyok. Megismerkedtem kb. 1 hónapja egy szintén korombeli férfival, edzőteremből. Ami érdekes, és nem igazán tudom hova tenni, hogy amikor beszélgetünk és sétálunk közben nem néz a szemembe szinte, és sok esetben mikor közértből jövünk éppen és tele van mindennel a kezem ahogy beszélek hozzá ő szó nélkül elém megy és lehagy engem... Elég furának tartom ezt, ilyen még soha nem volt velem senki.

Az illető amúgy roma, nem tudom ez mennyit számít.

Szerintetek mi lehet ez az egész szituáció? Lassan ott tartok, hogy inkább nem keresem többet a társaságát.

Köszi a válaszokat!


30/F



2020. aug. 20. 03:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A romáknál az a szokás, hogy a férfi megy elől a nő hátul amúgy az tényleg érdekes, hogy nem megy melletted. Pedig te is férfi vagy. Ha esetleg magyar vagy akkor ő megy elől mert őnáluk így szokás mert az (a vezető főnök). Nem hiszem, hogy igazi barátjának tart vagy magával egyenrangúnak mert náluk ez a szokás.
2020. aug. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszolónak és a többieknek is. Már nem tartom vele a kapcsolatot azóta. Szerintem nem lesz nagy veszteség.
2020. aug. 23. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!