Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok boldogtalan?

Miért nem vagyok boldogtalan?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy a korombeliek, mindig szomorüak, meg depisek(16 éves vagyok) én boldog vagyok, pedig se barátaim, se fiúm, mégis jól érzem magam, semmi érvfelvágás, semmi depi...ez normális?:S
2020. aug. 20. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Hidd el, hogy normális
2020. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó! Normális. Örülj, hogy ilyen vagy, és maradj is ilyen. Az én kamaszkorom pokoli volt, nem kívánom senkinek. Sokan lennének a helyedben, hogy ne kelljen ezt az időszakot sírva-küszködve átvészelni.
2020. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Normális, attól még, hogy valakinek nincsenek barátai, párkapcsolata az nem lesz egyből depressziós és önbántalmazó. Nem feltétlen következik egyikből a másik, lehetsz úgy is depressziós, hogy vannak barátaid/párkapcsolatod. Ha téged nem zavar az, hogy nincsenek barátaid, sem barátod és minden más helyén van az életedben, akkor mi állna ugyan a boldogságod útjába? Ha te így is jól érzed magadat, akkor nincsen semmi baj. Lehetsz te attól még boldog simán. Ez csak egy sztereotípia, hogy ha nincsenek barátaid/párkapcsolatod, akkor biztos van valami mentális problémád.


Jó mondjuk az már egy egészen más téma, hogy miért is nincsenek barátaid stb. és ez lehet, hogy majd később, évek múlva igenis zavarni fog téged.

2020. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!