Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bocsánatot kéne kérnem a...

Bocsánatot kéne kérnem a haveromtól a nője miatt?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy az egyik barátom összejött egy 40-es nővel (most 41 a nő, a barátok meg 29) én meg mindig elmondtam a véleményem erről a kapcsolatról, mindig lehordtam a nőt. 5 hónapja van egy barátnőm, aki félig angol, félig német, félig indiai származású. Előszőr voltunk haza együtt, voltunk le a Balatonhoz is baráti társasággal. És a haverok barátnői, feleségei közül senki nem barátkozott a barátnőmmel, csak a fent említett barátomnak a 40-es nője. A többi csaj szinte kerülte, csak ő töltött vele időt, amit el kell ismernem, hogy nagyon jófejség volt tőle.

2020. aug. 21. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mond meg neki, hogy bocs haver rosszul ítéltem meg a párodat. Amúgy nem lehet, hogy nyelvi akadályok voltak? Azt mondod külföldi származású. Sok ember meg nem beszél jól angolul, ezért inkább még se szólal. Lehet ezért se társalogtak vele, mert nem tudtak.
2020. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%

Egyértelműen igen-de négyszemközt (telefon stb)-megkövetve magad.


Iszonyatosan jól tud esni az ilyen.


Én is kaptam már ilyet-több embertől is.

2020. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
2+ És nem a haverodtól, hanem a hölgytől. Ez erőt is mutat, hogy ha rájössz, hogy hibázol, felnőtt módra rendezni is tudod.
2020. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
Igen, kérj bocsánatot! Egyáltalán az életkorán kívül mi bajod volt a nővel?
2020. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenki beszél angolul aki ott volt. A nőtől nem kell bocsánatot kérnem mert előtte nem mondtam semmit a kapcsolatukról.
2020. aug. 21. 09:29
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, és volr aki németül is beszél, ami inkább anyanyelve a barátnőmnek, mint az angol. És pont az nem szólt hozzá egy szót sem aki folyékonyan beszél németül.
2020. aug. 21. 09:31
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
5 De a háta mögött igen. Pont ez az erő lényege.
2020. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Ne tőle... A nőtől
2020. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A nőtől miért kérjek bocsánatot, amikor semmiről nem tud? Ha meg előállok neki azzal, hogy figyelj már szerintem nem normális, hogy a korkülönbség köztetek, de azért jófej voltál a barátnőmmel, akkor meg fog haragudni, nem?🙃 Inkább a haverom előtt ciki, hogy nem fogadtam el a nőjét, erre most pont ő segített ki. De amikor ők összejöttek nem gondoltam még, hogy nem sokára én is olyan kapcsolatban leszek, ami miatt sokan előítéletesek lesznek velünk. És engem is marhára zavart, hogy kiközösítették a barátnőmet, akkor gondolom a haveromnak is szr lehetett, hogy kicikiztük a nőjét.
2020. aug. 21. 15:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9: "A nőtől miért kérjek bocsánatot, amikor semmiről nem tud?"


Tehát ha a háta mögött "oltasz" valakit akkor nem tőle kell bocsánatot kérned, hanem attól, aki előtt tetted? Gondolkodj már!

2020. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!