Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfit nehéz élethelyzetek...

Egy férfit nehéz élethelyzetek miért nem erősítettek meg?

Figyelt kérdés

Állítólag az erősíti az önbecsülést. Az enyémet csak rombolta és szégyent okozott.


Pl. gimis évek alatti diákmunka (nem zsebpénzért) hanem hogy tudjak rendesen enni meg ellátni magam( ruhák, könyv iskolába bármi amiről szülőknek kéne gondoskodni)


3 év villany és gáz nélkül szüleim házában (kondibérletet vettem mert ott lehetett meleg vízben zuhanyozni)


És hasonló csóró, semmirekellő, vesztes, genetikai hulladék családokra jellemző élethelyzetek.


Tudom hogy ilyesmit sokan büszkén mondogatnak hogy ő már 16 évesen dolgozott, de én szégyeltem magam pl. lányok előtt, hogy reggel megyek a postás bicajjal és hordom az újságot 7-ig aztán megyek 8-ra suliba aztán hétvégén meg Mekiben gályázok.


Hiába mondták vagy mondják most mások, egyszerűen nem tudom belátni hogy ebben mi lett volna dicsőséges, menő, amire nekem büszkének kellett volna lennem.


Logikailag értem, de amikor a suli előtt a menő srác kiszáll egy szép kocsiból (tök mindegy hogy apukája vezeti) én meg leparkolok a szórólapozós biciklimmel és árkos szemekkel mert 4 kor keltem, akkor szerintetek a lányok kit fognak vonzónak tartani?


Vagy ha randiztam volna egy lánnyal akkor hazaviszem a villany és gáz nélküli házba?


Szóval engem csak leromboltak ezek a nehéz helyzetek.



2020. aug. 25. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Szia. Hasonló szotuban voltam én is. Nos annyit tudok csak neked mondani, hogy szedje össze annyi pénzt amennyit csak lehet(gyujtogetesbol stb stb ) és ha van szakmad/diplomad akkor húzás el a jelenlegi lakhelyedrol és költözz JÓ messzire.

Nekem nagyon nehéz volt,de végül osszekaptam magam.

És megtanultam egy dolgot, hogy ha lesz családom (mar pedig szeretnek) akkor ilyen helyzetben sose hagyom oket...

Remélem sikerülni fog valahogy.

Have a good luck bro'!

2020. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
A lányokról meg tudod,vannak normálisak is,ne ezeket a picsakat nezd, hanem olyanokat akit az eszedet,téged szeretnek,és nem a penzedert.
2020. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

# 2


Értem hogy vannak, de tudod ez olyan mint amikor egy férfi hajléktalan: biztos hogy nem mindenki nézi le, hanem emberként kezeli de attól a hajléktalan még szégyenli magát.

2020. aug. 25. 23:45
 4/15 A kérdező kommentje:

# 1


Köszönöm. Jó hogy erős voltál és te nem éreztél szégyent.

2020. aug. 25. 23:47
 5/15 anonim ***** válasza:
azért, mert a jellemed nem egyik napról a másikra változik. majd felnőtt korodban, amikor jobb helyzetben leszel, már máshogy fogod látni mindezt. az lesz majd ebben a menő és dicsőségre méltó, amikor felnőtt korodban már lesz fogalmad róla, mi az a munka, hogy kell pénzt keresni, hogy kell fenntartani magad, de mint utaltam rá, szerintem ehhez most még fiatal vagy, hogy megértsd, de hidd el, lesz majd az a nap, amikor megérted mitől voltak ezek a dolgok menők és dicsőségreméltók.
2020. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

#3 bevallom 2 hónapig voltam hajléktalan de nekem tudott anno egy szeretet szolgálat segiteni...

Koldultam,de nem ittam el a pénzem meg végül találtam munkát és innentől kezdődött el minden... Hihetetlenül hálás voltam érte.. az első kettő hetet szégyelltem,de hidd el, utána már ha valaki élni szeretne,az biztos hogy nem szégyent fog érezni.

Amúgy is, sajnos nagyon sok hajléktalan van,szóval rád nem fognak emlékezni, tehát le is tagadhatod ha nem ismernek.

Még a párválasztás rá ér később is, és lehet egy idő után nem is fog hiányozni neked.


#4

Bevallom, 15 év óta csak tőled hallottam ezt,és jól esett.

Ne foglalkozz,ne erezz szégyent,mert nincs miért.

Szülőknek annál inkább (természetesen csak akkor ha meg tudták volna adni neked azt a környezetet.)

Sok szerencset,vallalkozz, dolgozz szorgosan a jövőért.

Ez boomeresen hangzik,de ettől függetlenül így van. Sok szerencsét! :)

2020. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

# 5


Igen igazad van, de én nem akartam "szuperhős" lenni, én csak arra vágytam amire a többi gimis srác.


Hétvégén bulizni menni, meghódítani a legszebb lányokat a suliban. Ezek a lehetőségek soha többé nem jönnek vissza. :-(

2020. aug. 26. 00:09
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Ez ilyen.. amúgy már csak ebből az oldalbol is ki indulva se átlagos amit leirsz szoval nem nagyon vesztettel semmit.

Max szabadidőt

2020. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert "Teher alatt nő a pálma".
2020. aug. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha mindig azt nézed, hogy tetszik vagy nem tetszik a csajoknak, az nettó konkrét csicskaság.

Szerintem te egy erős srác vagy, és majd valamikor egy büszke férfi leszel. De a fiatal kis tinilányok értékítéletébe ne láss bele többet, mint ami benne van. Őket a felszín érdekli, meg hogy mennyire vagy jó fej, ennyi. Nagyon nagyon kevés az olyan lány, akit kicsit érdekel, hogy te milyen vagy belülről. Később azért javul ez az arány valamelyest...

2020. aug. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!