Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak olyan fogyatéko...

Tényleg vannak olyan fogyatékosok, akik “egó kérdést” csinálnak ismerősnek jelölésből Facebookon?

Figyelt kérdés

Merthogy őfelségének derogál bejelölni másokat, milyen dolog az már, hogy ő fusson mások után...


Szimpla jelölést hogy lehet ennyire túlreagálni ill. túlgondolni?


(Igen, most ez a legnagyobb probléma, azt gondolom, most elérkeztünk az amúgy is elcseszett 21. század énközpontúságának egy nagyon mérgező, patológiás esetéhez)



2020. aug. 26. 06:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
45%
Eleg unalmas eleted lehet, ha egy ilyen hulyesegen ennyire fent tudsz akadni.
2020. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%
Igen, meg olyan fogyatékosok is vannak, akik képesek erről kérdést kiírni egy elmebeteg oldalra. És a sok idióta, köztük én is, még válaszol is rá. Felháborító, hogy milyenek az emberek! Bezzeg az én időmben!
2020. aug. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért lennék én az, hogyha valaki aki nem látja át ezt a szimpla kérdésben megbúvó társadalmi problémát inkább rá jellemző. Az adta az ihletet, hogy tegnap egyáltalán szóba jött ez a dolog, és hogy néhány ember ebből egoboostot csinál! Döbbenet mik vannak! Számomra ez egyszerűen felfoghatatlan, egy szimpla jelölésből!

De mondjuk mit is várok olyanoktól, akik szimpla lájkért az anyjukat is eladnák....

Rakhattam volna a számítástechnika kategóriába is, de itt egészen másról van szó! Persze, rögtön undorító módon ki kell forgatni a szavamat, ki írt olyat, hogy az egész várost jelöld be? Szövegértés, hol marad?

2020. aug. 26. 08:00
 14/29 anonim ***** válasza:
44%
Bírom az erőlködésed! Hajrá, ne hagyd Magad!
2020. aug. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
58%

Amiért téged ennyire felháborít ez, van egy olyan érzésem, hogy titkon te is úgy gondolod, ahogy ők, csak a társadalmi elvárásoknak igyekszel megfelelni.

Engedd el, az egész nem ér ennyit.

2020. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
57%
Tetszik ahogy vergodsz a neked nem tetszo valaszok miatt. Ez egy igazan erett, felnottre jellemzo viselkedes.
2020. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nem értem, minek ezen ennyit pörögni. Ne jelöld be te se őket, és akkor nem lesz meg az örömük, ennyi.

Én eddig ilyennel egyszer találkoztam, egy közvetlen munkatársam mondta, hogy ő elvből nem jelöl be soha senkit. Ez így ebben a formában nekem is nagyon ellenszenves volt, ezért én se jelöltem be. Azóta is ismerősöm FB-n, és ezt valahogy túlélem vergődés nélkül is.

2020. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
52%
Én sem szoktam jelölgetni. A Facebook ismerőseim többségével úgysem beszélek nagyon már
2020. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
42%
Én értem miről beszélsz. :D
2020. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
34%
úristen. kb 2 ember értette meg a kérdésed lényegét :D a többinek erősen ajánlom hogy gyakorolja a szövegértést, mert így elég kellemetlen helyzetbe tudjátok hozni magatokat :D
2020. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!