Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen probléma csak nekem van?

Ilyen probléma csak nekem van?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, és azért nem ismerkedem mert nem érzem úgy hogy azt tudnám nyújtani amit elvárnának/elvárok magamtól.

Korombeliek, szüleiktől kéregetnek, össze vissza csinálnak mindent

Nem szeretnék senkinek a terhére lenni

Van olyan srác aki akkor kezdett ismerkedni mikor már volt keresete lakása autója stb stb


2020. aug. 26. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

De aranyos vagy *-*

Több ilyen fiú kellene a világban, hiszen manapság az a temészetes, ha valaki a szüleitől tarhál.

Azért ne várj sokáig, mire oda jutsz a mai világban, hogy autód, lakásod, stabil életed lesz, eltelik jó pár év. Addig is nyugodtan ismerkedhetsz, ne maradj ki semmiből.

2020. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szuper gondolkodás, de addig elmegy melletted az élet és a hasonló korúak, mind férjhez mennek...

de inkább úgy legyen ahogy gondolod, ha neked ez a nézőpontod akkor, miért a kérdés?

2020. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy ismerkedtem hogy "anyuci kasszáján" voltam.


A legtöbb első randin nem is költöttem pénz. Kb 30 randiból max 4-5 votl ahogy 1-2 sört vagy 1-2 kávé árát kellett fizetnem.


A legtöbb nő nem hogy nem várja el, de egyenesen visszautasítja az első randikon hogy helyettük fizess. Legalábbis az én generációban a most 18-23 éves egyetemista nők.


Szóval nem hiszem, hogy amiatt kéne aggódnod hogy nem tudod anyagilag megengedni az ismerkedést vagy pedig szégyenled a szüleid pénzét erre fordítani.


Meg amúgy 18-25 éves korig, főleg ha egyetemista vagy az emberek nagy része elég visszafogottan kevés pénzből él.

2020. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!