Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a gólya szívatások...

Milyenek a gólya szívatások egy koleszban?

Figyelt kérdés

4 nap és kötözök be a kollégiumba, ezzel együtt jár a gólya szívatások is. Amiről hallottam jót és rosszat is, de azt sehol sem hogy mit fogok mag kapni szívatásként.

Most a kollégistákra vagyok kiváncsí, milyen módon szívattak meg titeket, vagy szívattatok meg kisebbeket



2020. aug. 26. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk nem volt hagyománya.

A régieknél volt az égő fújás (székre felálltál és fújtad a villanykörtét hogy kialudjon) kb ez volt a legdurvább, de ez is csak kb a hülyeség kategória.

Nem nagyon szívattuk a kissebbeket. Szobatársakkal még néha jobban szórakoztunk.

Pl ha kiment wc-re akkor felraktunk valamit az ajtó felé és ha jött vissza akkor az leesett, persze az volt a cél hogy eltalálja. Ennek egyel meglepőbb változata mikor az ajtót leemeltük a tokjáról.

Vagy random dolgokat raktunk a másik táskájába és úgy ment el suliba, hogy pl volt nála egy kiló cukor, zuhanycső. Vagy szilenciumról ha ki ment valaki akkor péniszt rajzoltunk a füzetébe egy random oldalra, vagy írtunk bele valamit. Vagy jelöltünk be házi feladatot.

Nem sokat unatkoztunk. Szép idők voltak, hiányoznak.

2020. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nálunk nem volt szívatás. Vagy legalábbis semmi durva. Baszki, most gondoltam bele, hogy 10 éve...


Oh, na mindegy, volt kolis gt is és ott voltak vetélkedők (ivós vagy gusztustalanabb is) tanítottak táncot, amit elő kellett adni, jó az cink volt.

De ilyenek, hogy sorversenynél át kellett szájjal adni egy darab szalonnát meg ilyen hülyeségek. Én tök jól éreztem magam, semmi megaláztatás nem ért senkit. Bár gondolom, kolesz válogatja.

2020. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura a kérdésedben, mint ha te attól félnél, hogy majd valamit "kell" csinálnod amit nem akarsz.


A "kell" pedig egy erőszak...


Tehát ha téged erőszakkal fenyegetnek azt eltűröd?

2020. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

nem kell túlgondolni, nem erről van szó, természetesen ellenkeznék ha olyan krva gáz dologról van szó, de én csak arra vagyok kiváncsi hogy milyen dolgokat csináltatnak meg az elsősökkel a felsősők

2020. aug. 26. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Értem én, csak azt nem hogy lehet valakivel ilyen formában "megcsinaltatni" valamit.Bár én mindig lázadó típus voltam.Emlékszem mikor szétvertem elsősként egy kifejlett harmadikost...Felment a respectem mint a GTA-ban, és utána nem szólt hozzám rosszul senki.Na igen, viszont ez nem jó példa, csak arra céloztam, hogy ha bántanak ne tűrd.
2020. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
65%

Középiskola vagy egyetem? :) Az egyetemen már semmivel nem szívatják egymást a kolisok, legalábbis nagyon ritka.


Gimiben nálunk a beavatás része volt, hogy a végzősök ugráltatták az elsőéveseket. Néha csak azért felhívták őket, hogy a cipőjüket bekössék, máskor őrt kellett állniuk a szoba előtt. A mosogatást szinte mindig az "újoncokkal" csináltatták, végzős szeptemberben sosem mosogatott.. :D A hónap végén volt egy avatás, az iskolai keretek között, és utána már nem lehetett ugráltatni a kicsiket


Aztán voltak az éjszakai szivatások, de azok főleg azok ellen irányultak, akik kivonták magukat a "hagyományokból". Éjszaka a másik összefirkálása, mindenféle dolgokkal való bekenése, és persze a kezet vízbe lógatos bepisilős trükk.. Volt akinek elmondták, hogy ha nem mosogat el minden este az adott szobában, be fogják pisiltetni. Ő nem vette komolyan, de aztán valószínűleg beváltották az ígéretet, mert a harmadik naptól minden este felment összetakarítani..


Biztos minden iskolában és koliban mások a szokások. Én itt nem voltam kolis, ezeket csak mesélték a bent lakó osztálytársaim.


Fiú vagy vagy lány? Középiskolába mész?

2020. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 középsuli

De már át estem a beköltözésen, meglepő módon a felsősök nagyon jó arcok, esténként át jöttek néha beszélgetni, nem volt szívatás

2020. szept. 5. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!