Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amit a nők még irigyelne...

Mi az amit a nők még irigyelnek a férfiakban?

Figyelt kérdés
Mi az amiben a ferfi jobb es a no soha az eletben nem tudna olyan lenni vagy azt csinalni stb: amit egy ferfi? Mi az az utolso vedobastya amitol a ferfi meg ferfi tud lenni a no szemeben? Miben jobbak a ferfiak amit egy no nem vallalna el mert alattvalobnak erzi magat ahhoz a valamihez!

2020. aug. 26. 22:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Én az egyetken amit irigylek a férfiaktól hogy ők nem menstruálnak.
2020. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Én azt hogy nincsenek érzéseik,és ők dughatnak össze-vissza anélkül, hogy leribiznék őket.
2020. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Sokkal jobbak a pasi illatszerek.

Mászkálhatnak nyáron félmeztelenül és nem sülnek oda.

2020. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Én azt irigylem a legjobban, hogy állva pisilhetnek bárhol bármikor és h nem kell sorban állniuk a wc-nél. Ez nagy áldás lenne a nőknek is...
2020. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
A lelketlenség, ahogy a felelősséget le tudják magukról pattintani, lelkifuri nélkül. Ezt kéne valahogy megkapni..
2020. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem 2es és 5ös egy kicsit negatívan általánosít... De a többiekkel egyet értek. Álva pusilni se lehet hátrány.
2020. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
84%
Nem nekik kell szülniük ha gyereket szeretnének.
2020. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%
Férfiként válaszolok : tapasztalataim alapján azt irigyli sok lány/nő bennünk , hogy nem dramatizáljuk túl a dolgokat . Azaz sokkal racionálisabbak vagyunk . Egyszerűen nem értik ezt, de látszik az arcukon, hogy legszívesebben ilyenek lennének ők is . Csak nem nagyon megy nekik 😅
2020. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Én szerintem az a jó nekik, hogy nincs elvárva tőlük, h mindenhol csupa szőrtelenek legyenek...
2020. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hogy csak túldramatizálom.Viszont én félek éjszaka kimenni.Szerintem pasiként ezt nem igazán kénne átélnem, tudom, hogy őket is kirabolhatják/megerőszakolhatják.Csak úgy érzem legalább a második kevesebbet történhet velük.Éjszaka pedig szívesen sétálnék nyugodtan.Plusz igen, a menstruálást én se szeretem.
2020. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!