Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha nem merek...

Mit tegyek, ha nem merek boltba menni?

Figyelt kérdés

Nagyon szorongok, ha olyan helyre kell menni ahol sok ember van, és azt érzem, hogy minden mozdulatomat figyelik.

Általában netről rendelek mindent, vagy megkérek valakit, de egy nadrág vagy cipő vásárlásnál muszáj próbálni, de egyszerűen leblokkolok, ha nekem áruházba kéne bemennem.


Mit javasoltok?

(természetesen járok orvoshoz a szorongád miatt)



2020. aug. 27. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Doki mit mond?
2020. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem nézel szembe a félelmeiddel, akkor halálodig félni fogsz.
2020. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
95%

Ezen CSAK pszichológus tud segíteni.

A pszichológus pontosan hasonló esetekkel foglalkozik.

(Anyukám is az,ezért tudom ennyire :D)

2020. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
elkísérjelek?
2020. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megrendeled netről, ha nem tetszik, 14 napon belül visszaküldöd.
2020. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fhuu, en is ilyen vagyok, eppen mostanaban kezdek erot venni magamon. Nekem a kormanyablakba kellene elmennem elintezi az igazolvanyomat.

En ugy csinalom, hogy eloszor megkerem a paromat, hogy kiserjen el, utana pedig ha legkozelebb kell mennem ugyanoda, mar tudom mi merre van, mit kell csinalni es elmegyek egyedul, kozben nem nezek senkire, csak arra, akivel eppen kapcsolatba kell lepnem es igy gyorsan tulesek rajta. Minel tobbszor csinalom, annal jobban hozzaszoktatom magam. Segit az is, hogy ilyenkor a parom megdicser es elmondja, hogy remekul csinalom a szorongas lekuzdeset, csak igy tovabb :) A masik modszerem az, hogy belekenyszeritem magam egy olyan helyzetbe, hogy muszaj legyen elinteznem az adott dolgot SOS-ben, hataridore, mert olyankor nincs varialas a szabadnapokkal, akkor kell elinteznem, amikor adodik ra az elso lehetosegem. A telefonalas is ilyen mumus volt nalam, azt sikerult mar legyurni valamennyire, siman inditok hivast es felveszem a telefont :)

2020. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!