Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális reakció?

Ez normális reakció?

Figyelt kérdés
Valamiért sosem szerettem emberek között lenni. Eddig csak úgy gondoltam introvertált vagyok, de a múltkor többször is volt, hogy elkezdtem sírni az emberek között, mert rettenetesen soknak éreztem, és úgy éreztem körbe vesznek és szörnyen éreztem magam.(pedig csak utcán mentem). Ez lehet csak annyi, hogy nagyon introvertált vagyok? Azt tudom hogy nem szeretek emberek között lenni de ez már sok volt.

2020. aug. 27. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg beszélni inkább egy pszihológussal erről. Nem hiszem, hogy lenne itt, aki ilyen helyzetben tudna megfelelő választ adni a kérdésedre.

Ha pedig a véleményem kell szerintem attól, hogy introvertált vagy nem fogsz sírva fakadni az utcán csak úgy. Szerintem másról lehet szó.

2020. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Hidd el sokat segít:). Régen én is azt hittem felesleges, de amint egyszer nála voltam minden jobb lett. Csodát művel.
2020. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, ami nem okoz szenvedést, problémát a mindennapokban sem neked sem másoknak. De mivel ez okoz, ezért változtatni kell. Én is tanácsolom a pszichológust, egy próbát mindenképp megér. Van egy feszültség benned (gondolom ezt te is tudod) de ennek sok oka lehet. És ez benned összefonódott a sok emberrel, szóval akkor tör ki belőled. Meg kell találni az okot és ebben segít egy pszichológus. Ennyiből nem fogja senki se tudni, mert amit leírtál csak egy következmény, az ok akármi más is lehet. Ha szeretnéd írhatsz még részletet, szívesen válaszolok, de itt az oldalon nem fog megoldódni a dolog.
2020. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust mondanám én is, semmi szégyellni való nincsen benne és biztos vagyok benne, hogy nagyon sokat fog majd segíteni.
2020. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már voltam régebben, megígérte hogy nem mondja el senkinek, de anyámtól ugyanazokat hallottam vissza mint töle, és szánakozva megkérdezte: "tényleg ez volt a bajod?" Úgy, hogy csak a pszichológusom tudott róla. Ezek után biztosan nem megyek többé.
2020. aug. 27. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok


Anyukkádal beszélj szerintem. Mert a szánakozással nem segít. Szerintem azért reagált így mert nem érti a helyzeted, nem érti, hogy te mit érzel. Lehet neki ez nem lenne probléma, de neked az. És ezt meg kell értenie, olyan ez mint, hogy valaki a matematikát valaki meg az irodalmat tanulja nehezen és mivel általában az irodalom megy könnyebben ezért azokon akiknek meg pont ez nehéz, csodálkoznak. Lehet úgy érezte, azzal, hogy elmondja szerinte ez nem probléma segít. Mert majd úgy állsz hozzá, hogy ez semmiség fejben leküzdöm. Csak az a baj ez nem így van, és ezt anyukád lehet nem tudja. El kell neki magyarázni. Vannak dolgok amiket nem lehet fejben leküzdeni, sokan osztják az észt, hogy minden fejben dől el, hát nagyon nem úgy van. És neked ez most pont ilyen. Ezt beszéld meg anyukáddal. Ha megérti lehet megváltozik a hozzáállása, nem akar rosszat neked gondolom.

2020. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vigyél be magnéziumot, b-vitamint, e-vitamint a szervezetedbe. Jót tesz az idegrendszerednek. Vagy pl a szelén ami pl a banánban van, önbizalmat ad. Magnézium pl bab mogyoró mák, tehát az ilyen magos dolgokban van.

Vagy pl mondjuk joreggelt keksz; ciniminiszben meg pl b-vitamin van; vannak multivitaminos üdítők is; zabkorpában is sokféle vitamin van. Vagy pl ilyen citromfű-orbáncfű-tea kombó. Ezek is nyugtatnak. Szóval így már szerintem fel tudod tuningolni a szervezetedet, hogy ne legyél stresszes annyira. Szerintem működhet.

2020. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ja és még a tejben is van pl sok magnézium, csak ne idd meg 3 pohárral az egészet, mert nem tudom most így hirtelen, mennyibe kerül, de lehet,hogy ahhoz drága. Hidegen is jó, ahogy kiveszed a hűtőből. Úgy tudom, úgy már tuti jó, mert ugy csinálják, hogy először fölforralják, és utána hűtik vissza; tehát föl se kell melegíteni. Nekem az is tökre táplál.
2020. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!