Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen mocsok emberek...

Tényleg ilyen mocsok emberek vannak a mai világban? Ti ezt hogy látjátok? Régebben ilyen nem volt.

Figyelt kérdés
A barátait az ember megválogathatja, de ha valaki bekerül egy munkahelyre, ott különböző emberek vannak. Úgy veszem észre, hogy a mai világban sok az olyan ember, aki ártani akar a másiknak, hogy ezzel valami előnyhöz jusson, vagy csak egyszerűen ha valakiről azt gondolja, hogy gyengébb, mint ő, azonnal fölé kerekedik. Sok az olyan ember aki nyal a főnöknek, és a legtöbb kolléga lesz....ja a másikat, nem érdekli a másik ember problémája. Én dolgoztam már 20 évvel ezelőtt is, ilyen azért nem volt a régi időkben. Nektek mi a tapasztalataitok? Ti is így látjátok?
2020. aug. 29. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
"ilyen azert nem volt a regi idokben" - Dehogynem. 20 ev alatt nehogy azt hidd, hogy sokat valtoznak az emberek. Ugyan olyan az emberi termeszet, mint mondjuk 2000 eve. Csak azota egy kicsit tobben lettunk.
2020. aug. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk a munkahelyen nincs kivételezés. Lehetsz bármilyen jó viszonyban bármelyik főnökkel, rád is ugyanazok a szabályok vonatkoznak. Nálunk jó a csapat, rugalmas a munkahely. Igyekeznek a kedvedre tenni minden tekintetben..

Akiket nem kedvelek, azokkal sem utálkozom mert a főnök nem szereti..azokkal csak a munkával kapcsolatos dolgokról beszélek.

2020. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan ugyanezt tapasztalom én is. 20 évvel ezelőtthőz képest mintha más világ lenne. Akkoriban is ment ez, de nem ennyire durva módon és ehhez előnyökért a főnökök is partnerek .
2020. aug. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Én is ezt tapasztaltam a munkahelyemen. Nekem túl sok viszonyítási alapom nincsen de hiszek abban, hogy vannak olyan helyek ahol jobb a légkör. Illetve nekem is meg kell tanulnom ehhez jobban alkalmazkodni mert bárhová megyek, ami velem probléma az mindenhol az lesz. Vannak olyan emberek akik szintén látják ezt, de nem őrlődnek ezen és nem így fogják fel az életet, nem ez határozza meg őket.
2020. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, vannak ilyen emberek. Szerintem régen is voltak ilyen emberek, talán nem ennyire nyíltan törtettek más kárára. Még egész fiatalon rájöttem arra, hogy ha felkészült vagyok, akkor nehezebb fogást találni rajtam.
2020. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen azért nem volt a régi időkben" - Hogyne lett volna? Az előző rendszer a besúgók világa volt konkrétan.

De amúgy ha jó a kollektíva, akkor ez kevésbé jellemző, talán ezért nem tapasztaltál korábban ilyet.

2020. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!