Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Korombeliek sokkal lazábbak...

Korombeliek sokkal lazábbak mint én, normális ez?

Figyelt kérdés

Középiskolás srác vagyok, korombeliekhez képest nagyon "fegyelmezett" vagyok talán vagy nem is tudom

Jobban el kéne engedi magam?


2020. aug. 30. 03:39
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Merev vagy inkább és karótnyelt. Megvan a normális viselkedésnek a helye, nem baj, ha nem vagy egy felelőtlen kötsög, nulla önkritikával, de az nagy baj, ha tele vagy gátlásokkal és nem tudsz lazítani. Egyrészt, így sosem kerül hozzád senki közel, másrészt ebbe csak belerokkanni lehet.
2020. aug. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hozzád képest a korodbelieket én addig pofoznám, míg valóban normálisak nem lennének...sok lenne a temetés a végére gyanítom:D


Ha ülsz szótlanul egy fatuskóként egész nap, akkor valóban lazábbnak kellene lenned...

Ha néha beszélgetsz másokkal s legalább IQ-ban mérhető szinten-témákról, akkor nincs gond.

2020. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!