Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott egy korábbi történet és elgondolkoztam több dolgon.

Egyszer általánosban egy fiú engem és az egyik barátnőmet csesztette. Nekem aztmondta hogy mindjárt beszakad alattam a padló, 100 kilós stb.

A barátnőmnek pedig azt, hogy mindjárt elszáll olyan pihekönnyű, csonti stb.


Kérdem én, miért?

Nem csak a fiatalok hanem felnőtt emberek is csinálják ezt akiknek már megkéne lenni az eszüknek.

Visszagondolva is sírhatnékom van, csak úgy mint akkor. Miért nem pofoztam fel akkor azt a fiút? Miért nem szóltam vissza neki? Már bánom, hogy ráhagytam. Egész általános alatt talán ő volt az egyetlen aki a súlyom miatt bántott ami azért nem annyira vészes. Elrendezve jól vagyok(viszonylag vékony derék és a csípő, úszógumi tájékon vagyok vaskosabb). Talán ő is felelős azért, hogy mára sem tudtam elfogadni magam de már beletörődtem és igenis van olyan ruha ami jól áll és én is nézhetek ki jól.


Miért csináljál ezt az emberek? Miért nem lehet mindenit elfogadni úgy, ahogy van? Nem mindekinek a vékony a tökéletes. Mindnekinek megvan a párja és mindenkit szeretni fog valaki. 2020-ban miért tartunk még minidg itt?


Ugyan ez van a melegekkel, biszexuálisokkal is. Őket is annyi bántás éri.


Miért nem tudnak az emberek saját magukkal foglalkozni. Annyira ellehet rontani egy embernek akár az egész életét egy iylen aprócskának ítélt beszólással.


Te aki ezt olvasod kérlek ne bánts másokat. Szeresd magad és mindenki mást is. Ne a kinézete, hanem a viselkedése alapján ítéld meg az embekeret.


És tudod mit mondok? Akárki is vagy, gyönyörű vagy és én szeretlek!


2020. aug. 30. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira ellehet rontani egy embernek akár az egész életét egy ilyen aprócskának ítélt beszólással."

Igen, sajnos. És egy-két pillanat alatt olyan sebet lehet ejteni, amit utána talán csak hosszú évek alatt lehet csak begyógyítani.

2020. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobbnak érzik magukat. Tudják, hogy ők sem tökéletesek, de minél több hibája van a másiknak, ő annál jobbnak fog tűnni. Szomorú, hogy nem a saját hibájukkal foglalkoznak. Persze bizonyos szinten mindenkiben megvan ez az érzés, csak nem mindenki bánt meg másokat és felismeri, hogy ez az érzés nem helyes és nem válik a hasznára.
2020. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon aranyos volt, de tényleg. Köszönöm! <3 És hogy a kérdésedre válaszoljak, én az olyan embereket, akik bántanak másokat, csak sajnálni tudom. Annyit jelent minden boldogságuk, hogy mást megalázzanak, aztán pár év múlva ott lesznek a megkeseredett életükkel és senki nem fogja őket szeretni. Amikor majd ők kiabálnak segítségért, senkit nem fog érdekelni. Na és mire mentek vele? Az ő életük hosszútávon biztos, hogy nem lett jobb tőle. Te meg majd egy szerető család mellett fogsz visszagondolni rá, hogy mennyire nem ért el semmit az utálatával. Valószínűleg ő ebben is nőt fel.
2020. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!