Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam még mindíg...

Miért érzem magam még mindíg gyereknek?

Figyelt kérdés

Látássérült vagyok ezért nyilván főként szüleim segítenek nekem. Ellátom magam tudok tömegközlekedni.


Családi vállalkozásban dolgozok és a szüleim osztják be az időmet. Kulon Családi ingatlanban lakok bnőmmel és sokat dolgozunk ezért anyám ugy főz h nekünk munka után ne kelljen.


2020. aug. 31. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Mert gyakorlatilag úgy élsz, ahogy a gyerekek szoktak. Nem váltál le a szüleidről.
2020. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet, de ha mondom h most nem kell főzni akkor miert nem?- de vigyél haza belőle..


Meg kell magyarázni miért nem akarunk mondjuk elmenni vhova stb..

2020. aug. 31. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Akkor elmondod ezt a szüleidnek. Ne félj tőlük, mondd el, hogy mi az, ami bánt. Szerintem meg fogják érteni, ha nem akkor pedig döntsd el, hogy megéri-e "összeveszni" velük.
2020. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!