Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne nézzenek...

Mit tegyek, hogy ne nézzenek mindig gyereknek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és bárhogy próbálkozom, folyton azt hiszik gyerek vagyok. Hiába sminkelek, festettem be és vágattam le a hosszú hajam vállig érőre, öltözködök nőiesen, maximum azt érem el vele, hogy egy felnőttnek kinézni akaró tini látszatát keltem.

Nem viccelek, gyakran általános iskolásnak gondolnak vagy jóindulatúan maximum 16-nak. Alacsony vagyok és vékony (164/48), és a testarányaim is elég gyerekesek (rövid végtagok, nagy fej)

szerintetek mit tehetnék, hogy idősebbnek nézzek ki? Elég kellemetlen, hogy nem vesznek komolyan emiatt.


2020. aug. 8. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Jaj, teljesen átérzem, én is pont ilyen helyzetben vagyok.

Sajnos nem lehet mit tenni

2020. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Micsoda szép lehetsz! <3
2020. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudsz tenni ellene. De örülhetsz neki, később biztos megbecsülöd ezt az adottságod.
2020. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen ugyanez vagyok. Általános iskolásnál nem néznek többnek. Nem azt mondom h te is csináld ezt de én feketére festettem a hajam szokták mondani öregít és akkor meg kaptam, hogy legalább kinézek annyinak, amennyi vagyok xD De cserébe lehet 50 évesen is csak egy harmincasnak fogsz kinézni :3
2020. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Szard le, nem tudsz mit csinálni. Engem is folyton tininek néznek, hiába van rajtam smink vagy akármi. Én már leszarom. Amúgy az alacsony és vékony alkat miatt van szerintem, érdekes módon amikor megszólalok, el szoktak csodálkozni.
2020. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan járnak a cipődben. Viszont ha arcra is fiatalos vagy, annak nagyon örülj, mert 10 év múlva nagy előnyödre fog válni:D Az én barátomat is mindig 16-18nak nézik, pedig már 23 éves. Anyuéknak "árulkodott" az utcában egy öregasszony, hogy jajj, milyen fiatal pasim van...holott egyidősek vagyunk:D
2020. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!