Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha fiú létemre...

Andris_1234 kérdése:

Szerintetek ha fiú létemre hosszú hajam van és szeretek sminkelni és szépítkezni, akkor lány vagyok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%
Fiú vagy és buz.i. Soha nem fogsz lánnyá változtatni, még műtéttel se.
2020. szept. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
14%
Transzneműség vagy valami furcsa szokás, az én szokásom mostanában az hogy szagolgatom a fiókomban lévő véres zsebkendőt mert szeretem a vér szagát.
2020. szept. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
Szokatlannak mondanám mert én sose találkoztam a környezetemben hozzád hasonló fiuval nincs ezzel baj legalábbis engem nem zavar, ilyen a stílusod, am hogy szoktad magad sminkelni? Pl a szemed kihuzod szemceruzával és picit rockos? Vagy alapozo korrektor puder, halvány smink?
2020. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%

Esetleg tartozol valami szubkultúrához? Mondjuk Rocker,Metálhead vagy mondjuk Kpopper? Te magad írtad,hogy 'fiú létemre' ,hogy lennél akkor lány? A kérdésnek,így nincs értelme :c

De nem baj,hogy ezt csinálod.. legyél önmagad mondjon bárki bármit^^

2020. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!