Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itt a gyakorikérdése...

Miért van itt a gyakorikérdéseken sok bunkó ember?

Figyelt kérdés
Sokszor megkapom azokat a gyakorisokat akiknek az a "hobbijuk", hogy hasonló kérdéseket másolnak be a kérdésembe és kölik hogy ne játszad már az eszed te elmebeteg és hasonlókat. Pedig teljesen normális és átlagos kérdéseket szoktam feltenni. Sőt általában amiket belinkelnek semennyire nem hasolnít néha. Máskor meg mikor szex témában kérdezek akkor egyből jönnek a privát üzenetek és a kanos pasik tömege, mikor semmi arra utalót nem közöltem, hogy ismerkedési szándékom lenne. Aztán meg az ok nélküli káromokodás privátban. Máskor meg elkönyvelnek valakinek itt aki ilyen nem tudom, én is hasonló kérdéseket teszek fel. Máskor meg ha a kiöntöm a lelkem, hogy milyen a családom akkor már egyből jönnek a káromkodó és primitív jellegű válaszok, hogy hisztis pcsa vagyok, elkényeztetet stb. Itt már úgy érzem egy normális kérdést,mert vagy nem kapok rendes választ, vagy szűkszavú választ kapok amiből nem nyertem semmit. Nektek is volt ilyen? Hiába magyarázkodhatok nekik, de nem hiszik el ármit mondok...Már kezdek kiábrándulni ebből az oldalból. :(

2020. szept. 4. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%

Te vagy a gazdag csajszi akinek 400 eurós kutyája van?

Hát már ne is haragudj, de annál a kérdésnél tényleg te voltál a hülye.

Ha nem te vagy, akkor bocsi.

Azt hiszik hogy név és arc nélkül nincs felelősség.

2020. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te még csak most? Nálam már ez 3-4 regisztrációval ezelőtt is megvolt. És mi szükség ennyi reg-re? Mert minden kiábrándulásom kitiltással járt, úgyhogy most már csak nagyon titkosan ábrándulok ki.
2020. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Sok kérdezőt olvasva bennem is felmerült ez a kérdés.
2020. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1-es nem én vagyok az..nicsn kutyám én macskás vagyok. Nekem még most mertt nem használom gyakran ezek miatt főleg..
2020. szept. 4. 10:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi volt ez a kutyás kérdés?
2020. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok a gyökér is, azok meg kihozzák az emberből a bunkót.
2020. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Na ne legyünk már ennyire naívak. Egy olyan oldalon ahol adott az anonimitás, csoda, hogy csak ennyire rosszindulatúak. Sokan itt élik ki magukat. Ezt el kell fogadni és egyszerűen ignorálni az ilyen embereket. Ha ez nem megy, akkor nem valószínű, hogy használnod kéne az oldalt, mert ilyenek mindig lesznek.
2020. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs több bunkó ember, mint a valóéletben csak az oldal anonimitása miatt a kommentelők más stílusban beszélnek, mintha élőben folyna a beszélgetés vagy egy olyan oldalon, ahol látnád az arcát, a címét és mondjuk munkahelyét. Akkor mindenki kedved lenne...
2020. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
#9 A facebookon sokan valós névvel vannak fent, és látszik a munkahelyük is, mégis sok a bunkó.
2020. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Mindenhol vannak bunkó emberek. Itt is.

Viszont, nekem itt valami nem kerek. Oké, néha mindenkit betalálnak, de te azt írod, hogy kiírsz egy csomó kérdést és beszólnak meg hasonlót bemásolnak. Esetleg, mutatnál ezek közül a kérdések közül valamit?

2020. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!