Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezt komolyan...

Szerintetek ezt komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen ma az egyik kollégámat az én nevemen szólították. Mondta hogy én nem ő vagyok. Erre azt mondta a munkatársam hogy tulajdonképpen ő is lehetnél. Mert hasonló az alkatunk meg ha a haja is olyan színű lenne mint az enyém még hasonlitana is rám. Es ez számomra sértő, mert en szepnek gondolom magam, masok is szépnek mondamak. De ez a nő nem valami szép. Sőt.. Kicsit igenytelen. Talán abban igaza van hogy mivel mind ketten soványak vagyunk hasonló magasságúak és köpenyben vagyunk egesz nap hogy ezert össze tevezthetnek. Na de, hogyha olyan színű lenne a haja még hasonlitana is, ez serto.. Es azota ezen rágódok. Hogy most ennyire csúnya lennék ? Hogy o hozza hasonlítgat.
2020. szept. 4. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Poén lehet

Vagy tényleg így gondolta

Kérdezd meg tőle

2020. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem kicsit jobban megsértődtél ezen mint kellet volna, merthogy ezen egyáltalán nem kell megsértődni. Az hogy hasonlítana, az az is lehet, hogy a mimikátok hasonló. Vagy a fejetek alakja is hasonló. De ettől te még lehetsz szebb. Csak mondjuk messziről lehet összetévesztene. Szerintem ezt így értette, vagy úgy, hogy vannak rajta olyan dolgok amik rád emlékeztetik. De ez nem a csúnyasága és apolatlansága ha te nem vagy az. Akármi más. Szerintem így értette
2020. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
XD ne aggódj biztosan sokkal szebb vagy mint az a másik lány. Mekkora tapló volt a munkatársad hogy hozzá merészelt hasonlítani. Hihetetlen h mik vannak manapság. Nyugodj meg, vegyél mély levegőt. Tudom h ez most nagyon nehéz lehet neked, de hidd el túl fogsz jutni rajta. Persze most erősnek kell lenned, de minden rendbe fog jönni. Biztos vagyok benne h nagyon szép és okos lehetsz. Persze szerény meg kedves. Az ilyen emberekkel csupa jó dolog szokott történni, ez most csak egy apró hullámvölgy.
2020. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bassszki, ez nem negatív, hanem pont, hogy neked (is) elismerés!

A csaj is, meg a csávó is tudja, hogy a csaj nem olyan jó nő, mint te vagy, ez full kiderül a válaszból. A csajnak akart bókolni azzal, hogy "ő akár te is lehetne".

Ez olyan, mintha azt mondaná: olyan szép vagy, mint mittudomén... Jennifer Lopez. Most akkor J.Lo is megsértődhetne? Na ugye. Ez csak ilyen költőien kanos túlzás volt, a csávó dugni akar :)

2020. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenen fennakadni öcsém...már bocs.
2020. szept. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!