Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én megyek falnak a...

Csak én megyek falnak a motivációs előadóktól?

Figyelt kérdés
Nekem annyira nem életszerű az egész. Emellett nagyon sok fiatalt is megfertőz, és olyan bölcseleti, életvezetési tanácsokat adnak tizenx évesen is, hogy hihetetlen. Testépítő 15 éves, mellette életvezető, coach, vállalkozó.. nem egynél látom

2020. szept. 5. 10:19
A kérdező szavazást indított:
Falnak megyek
Szeretem őket, te biztos csak irigykedsz
Nem érdekelnek (bár a csapon is ők folynak)
47 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Ismerem ezt a területet, mert végeztem life coach-ot. Akinek az alapmentalitása nem extrovertált, nincs benne egy nagy adag aktivitás, túlmozgékonyság, már-már hiperaktivitás, annak nem ér semmit.

Én is ebbe buktam bele, mert totál nem ilyen vagyok, csak a "hívogató szó" eleinte engem is megcsapott.

2020. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Most oszinten, szerintem inkabb legyen valaki motovacios “coach” es testepito 15 evesen, aki igyekszik a legtobbet es a legpozitivabban kihozni az eletebol, mint a klasszik hogyan b*sszunk be minel jobban, johet a fu meg a herbal fele hulyegyerekek. Semmi mas nem koti le oket, csak a zulles meg max a videojatekok,+ mar 10 evesen olyan szexualis eletuk van mint egy 30-asnak..

Na engem peldaul az ilyen celtalan, tengo-lengo selejtek sokkal jobban irritalnak, mint egy 15 eves fiu vagy lany, aki hisz a pozitiv gondolkodas erejeben, motivacios konyveket, eloadasokat halgat, foglalkozik a lelkevel es a testevel.

Tobb ilyen kene.

2020. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Igencsak ha túlzásba viszi, akkor 25 vagy 30 éves korára kiéghet, vagy olyan onkepzvarban fog szenvedni, ami soha nem jön helyre..
2020. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Sosem lesz, annyi pénzed, hogy egy órára kitudj fizetni egy 15 éves életvezetési tanácsadót. Gondolom ez a bajod. Utálják egyesek a BMW seket, nem magát a márkát, hanem akinek van pénze ilyen autóra. Ne légy irigy egy 15 éves emberre, hagyd élni,kibontakozni. Valószínűleg egy Elnyomó vagy, látogas meg egy Scientology egyházat.
2020. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan vettétek, hogy irig vagyok. Elnyomó sem vagyok, és semmi okom sincs irigynek lenni, főleg nem egy 15 évesre...

A klasszik hogyan basszu*nk be minnél jobban sem talált.. :D


Egyébként, ha már itt tartunk. Én nem azért megyek falnak tőlük, mert egyesek ne mondanának igazat, vagy ne lennének jó benne. De nem gondolnám, hogy ez a tinik területe lenne.

Mellette annyi van lassan belőlük, hogy hihetetlen. Mindenki, aki nem tudja mit tegyen vagy influencer lesz, vagy motivációs akárki, és egyéb ehhez hasonlók, amivel jól meg lehet hülyíteni az embereket.


Drága utolsó, ha minden jól megy ezután is, akkor remélhetőleg nem leszek olyan rossz anyagi helyzetben, mert az orvosi egyetemi éveimet taposom...,

és egyébként is, ki vagyok én, hogy bárkit ne hagyjak kibontakozni? Mi közöm, meg jogom lenne bárkinek megmondani, hogy mit csináljon. Én csupán a véleményekre voltam kiváncsi, nem a személyeskedésre.

2020. szept. 5. 13:42
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja, az kimaradt. Mielőtt bárki a fenti üzenetem olvasása után azt szűrné le, hogy én csak a pénzért leszek orvos, hatalmasat téved. A fogalmazásomból sem jön le abszolút, de valaki biztos belekötne. Inkább megelőzöm.
2020. szept. 5. 13:43
 7/14 anonim ***** válasza:
A szobabunkó majmokat minden normális ember lesz@rja:))))
2020. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább csak az fura hogy a példánál maradva 15 évesen úgy ad eletvezetesi tanácsokat valaki, hogy még nem feltétlenül élte meg az adott szituációt. Egyszerűen nem hiteles. Van egy pont, amíg lewht hiteles, ha nem megmondoemberkent viselkedik, hogy neked csak akkor lesz jó az életed és lesz minden rendben, ha ezt vagy ezt csinálod.. Oké. Legyen lelkes, nyitott, fiatalos, ugye az a korából adódik, de ennyi.. Ha ezt látják mások, hogy ő ilyen pozitívan áll a világhoz, akkor oké, de ennyi.. :)
2020. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kerdezo, en a 2. valaszolo vagyok


Nyugodtan elhiheted, senkisem tart hitelesnek egy tizeneves eletvezetesi tanacsadot, sot az emberek 99%-a inkabb megmosolyogja oket, hiszen valoban van abban valami gyermeki naivitas, ahogy egy 15 eves mondja meg mit hogyan:) ebben 100%-ig igazad van.

De ha mar valasztani kell, inkabb foglalkozzon a gyerekem ilyennel, mint a fent emlitett tengo-lengo naplopassal.

Egyebkent egy utolso eveit taposo rezidens miert foglalkozik ezzel?

Marmint oszinten, szerintem csak akkor talalkozol ilyen coachokkal (akar kozossegi median, akar youtube-on), ha hatarozottan erre keresel ra.


De a kerdesedre valaszolva, szerintem inkabb megmosolyogtato, mint idegesito, engem pont azert nem idegesitenek, mert most oszinten, te tenyleg elhiszed, hogy akar egyetlen egy pl. 30-as/40-es kozepvezeto szepen jelentkezik egy 15 eves coach kepzesere?!?🤣 ne mar...


Most oszinten, a ketto kozul melyik az idegesitobb?


[link]


Vagy



[link]

2020. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon kiéleztétek a fiatalokra, a 15 éves csak egy példa akart lenni, arra tekintettel, hogy egyre több fiatal is követi ezt a példát. De maga a kérdés nem a fiatalok ellen lett címezve. Egyáltalán nem. A falnak megyek alatt nem azt értem, hogy elhajítom a gépet, ha látom őket, csupán nem szeretem. Nem keresek rájuk, ha szoktál YouTube-ot használni, akkor tudod, hogy mennyi reklámot dob fel. :D


Abban viszont tökéletesen egyetértek veletek, hogy inkább ilyen legyen bárki, mint az ellenpéldák, amiket feljebb írtatok, nincs bennem rossz szándék, főleg nem a fiatalok felé, mivel én is az vagyok.. :D


Egyébként meg kíváncsiság csak, attól mert az ember orvos/orvosis, még foglalkozhat hülyeséggel is.. :D

2020. szept. 5. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!